dust8

Proč mají některé osobnosti na ČSFD vypnutou možnost diskuze?

Odpovědi
Edison

To se musíš zeptat jich. To my tady nemůžem vědět.

elkon

Protože se bojí reakcí.

anonym

protože nemají chuť vyplkávat, jsou na CSFD z jiného důvodu než aby se dohadovali s ostatními 🙂 Uvědomte si jakou má CSFD návštěvnost, chodí tam nepřeberné množství více čí méně inteligentních osob a pokud by schránky aktivnějších recenzentů by doslova zahlcovali vulgaritami z pozice těch jejichž názor naopak „nikoho nezajímá“ 🙂