Avatar uživatele
Jolllie

Proč mají lidé zálibu v katastrofických filmech?

Myslíte, že si dělají vlastní názor na to, jak to vlastně dopadne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5338 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
renik

Protože takové filmy jsou plné akce, spádu a většinou obsahují i romantický příběh jako vedlejší a někdy hlavní zápletku. Jsou to jedny z mála filmů, které obsahují vše, co divák očekává a hlavně dramatičnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Martina89

Protože v nim lidé mají akci a napětí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jivinho

Myslím si, že přemýšlí o různých scénářích a Katastrofické filmy jim v tom malinko pomáhají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luciefie

Já se dívám na katastrofický filmy jenom tak…pro zábavu:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiri

ahoj asi ti to moc nerekne ale jsme proste ty nejhorsi selmy nazemi a zaroven hrozba pro tuhle planetu zvire zabyje zhladu ale clovek zabyji znenasytnosti a chamtivosti a dik te lidske chamtivosti jsou valky a hlad atd no kdyz se nadtim zamyslis tak ti to musi byt jasny proc maji lidi zalibu vtom nebo onom zdravim jiri

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majdík

ano musí mít vlastní názor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danka

Mě osobně na tom třeba baví ty hyptézy…ty logcké úvahy o tom, jak se stalo něco, co vlastně ani není možné nebo je to přinejmenším velmi nepravděpodobné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

akce,napětí, nějaká ta zápletka..taky se mi takové filmy líbí..jsou tam někdy až neuvěřitelné věci a to se mi líbí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dewil

Lidé prožívající katastrofu u televize jsou po vypnutí televizoru mnohem spokojenější, než byli před sledováním oné hrůzy… samozřejmě jsou i vyjímky 🙂 asi je to dáno dobou, která přispívá k velké stresovanosti obyvatelstva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

to je to samé jako když má někdo zálibu v hororech nebo komediích..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek