Jolllie

Proč mají lidé zálibu v katastrofických filmech?

Myslíte, že si dělají vlastní názor na to, jak to vlastně dopadne?

Nejlepší odpověď
renik

Protože takové filmy jsou plné akce, spádu a většinou obsahují i romantický příběh jako vedlejší a někdy hlavní zápletku. Jsou to jedny z mála filmů, které obsahují vše, co divák očekává a hlavně dramatičnost.

Další odpovědi
Martina89

Protože v nim lidé mají akci a napětí.

Jivinho

Myslím si, že přemýšlí o různých scénářích a Katastrofické filmy jim v tom malinko pomáhají.

Luciefie

Já se dívám na katastrofický filmy jenom tak…pro zábavu:-))

jiri

ahoj asi ti to moc nerekne ale jsme proste ty nejhorsi selmy nazemi a zaroven hrozba pro tuhle planetu zvire zabyje zhladu ale clovek zabyji znenasytnosti a chamtivosti a dik te lidske chamtivosti jsou valky a hlad atd no kdyz se nadtim zamyslis tak ti to musi byt jasny proc maji lidi zalibu vtom nebo onom zdravim jiri

majdík

ano musí mít vlastní názor

Danka

Mě osobně na tom třeba baví ty hyptézy…ty logcké úvahy o tom, jak se stalo něco, co vlastně ani není možné nebo je to přinejmenším velmi nepravděpodobné.

Krugerka

akce,napětí, nějaká ta zápletka..taky se mi takové filmy líbí..jsou tam někdy až neuvěřitelné věci a to se mi líbí…

dewil

Lidé prožívající katastrofu u televize jsou po vypnutí televizoru mnohem spokojenější, než byli před sledováním oné hrůzy… samozřejmě jsou i vyjímky 🙂 asi je to dáno dobou, která přispívá k velké stresovanosti obyvatelstva

Dandi

to je to samé jako když má někdo zálibu v hororech nebo komediích..