Smikmator

Proč mají britské seriály tak málo epizod?

Proč mívají britské seriály obvykle méně epizod než seriály z jiných zemí?

Odpovědi
elkon

To je subjektivní názor. Třeba Profesionálové (CI5) mají 57 epizod. Nebo Vraždy v Midsomeru mají 22 řad, kolik má řada dílů, to si můžeš vyhledat. Pokud má seriál málo dílů, tak jich bylo tolik napsáno. To dá rozum.

Dvorní šašek

Ví, kdy mají skončit – v nejlepším.

Emefej

Kolik je málo epizod? Můj nejoblíbenější britský seriál „Haló, haló“ jich má cca 90, druhý „Červený trpaslík“ jich má přes 70. To je málo?

Filip84

Protože se díváš na ty, které mají málo episod. Dívej se na ty, které mají hodně episod (Foyle´s War, například) a ono se to vyrovná, bude takový průměr, problém vyřešen, harmonie obnovena & ať mír dál zůstává s touto krajinou.

Ono když si pustíš Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952), tak to máš čtyři episody, a ještě taký komplet, čtyři episody v jednom filmu. To samé Čintamani & podvodník (1964), to máš jenom dvě episody, a taky taký komplet, v jednom filmu. Si pusť 30 případů soudruha příslušníka majora Zemana, a hnedka je to „veselejší“: tři série, každá po deseti episodách. Nebo soudruha tajemníka Pláteníka & Okres na severu (1981): ten má 13 episod, u čehož si můžeš všimnout, že to je prvočíslo! 🙂

Proč by to, jako, Angláni měli mít jinak?