Michal Kole

Proč má skoro každý bazén akci typu „Za jedničky sleva vstupného do bazénu“?To tolik dětí umí plavat,že se to akvaparkům

marketingově a finančně vyplatí ?

Nejlepší odpověď
Fyzik

Je to sleva jako každá jiná, jen cílená na určitou skupinu – nevím sice, co to bazénům přináší speciálního, ale je to koneckonců podpora chytrých lidí, ta dnes v ČR schází a proto mi to přijde jako dobrý nápad.

Další odpovědi
Drap

Většina jich umí plavat.

anonym

Vyplatí se to, protože je to poměrně levná reklama.
Navíc si z „plavajících dětí“ tímto způsobem mohou vytvořit snadněji stálou klientelu. Většinou s těmi jedničkáři jde na bazén ještě i někdo další, a ten už platí plnou cenu.

kuldatomas

Finanční náklady bazénu jsou nezávislé na počtu lidí, takže když tam přijde 100 lidí za poloviční cenu, získají víc, než když přijde 10 lidí za plnou cenu.

Rocker

Jdi se někdy do aquáče podívat,chodí tam především děti s rodiči.Slevy se jím vyplatí,s každým dítětem jde alespoň jeden dospělý,který slevu nemá,většina lidí si tam koupí i jídlo,pití,kafe…