bolak

Proč má někdo v diskuzi avatar a jinej tam má jen ty dva lanový háky?

http://2i.cz/714885af­7c

Co je to za bordel?

Nejlepší odpověď
led

Tie „lanové háky“ to sú tí, čo sa ešte nerozhodli pre pohlavie, alebo nevedia, na čom sú

Další odpovědi
Wang

Lanový háky!
Lanový háky! ;)
…A já debil v tom celou dobu vidím jen ty dva otazníky.

P.S.: „Lanový háky“ …to by byl dobrej název pro garážovou rockovou skupinu!

anonym

Tak kupříkladu mě nejde avatar v nastavení změnit a proto jsem pořád otazníková. A přes Facebook jsem se nepřihlašovala.
Doplňuji:
Jsem si zbrkle přečetla zadání otázky na níž vlastně neznám odpověď.

aramah

Tak to vidím poprvé, že by se někdo vloupal do mého profilu?
A hlavičku mi vyměnil za ty jak to píšeš lanové háky? :)

honza19hk

proč?? protože si někdo ty lanový háky vyměnil za ikonku. Ty je tam máš taky.

Funna

ty máš háky nejspíš proto, že jsi hermafrodit…když si neumíš vybrat své pohlaví .-)

mosoj

Milý mistře. Ty dva háky jak pravíš, se tam objeví tomu, kdo si ho buď vybere a nebo si žádný nevybere tak mu ho přidělí automat.

Ale neříkej že to nevíš !! Typ otázky, který tento server posouvá do hlubokých nížin. No alespoň vím kdo má na tom zásluhu.

bolak

Vlk z lesa: ale aspoň nemáš blbý kecy a nechytračíš :)

bolak

mosoj: do hlubokých nížin posouvají server hlavně uživatelé, kteří se snaží odpovídat za každou cenu, aniž by si vůbec, z důvodu vlastní pohodlnosti, přečetli celé zadání otázky…

(víš koho myslím…)

bolak

honza19hk: jenže já je tam mám z toho důvodu že žádný z avatarů se mi ani vzdáleně nepodobá, jenže aramah má avatar normálně nastavenej a stejně se jí v diskuzi čas od času objevujou lanový háky

…a není jediná!

a kdo za to může? pachatel neznámý, všichni ho určitě dobře znáte, je to člověk který má na triku po celém světě miliony zločinů

bolak

Wang: to nic, za to se nemusíš stydět..

bolak

led: ale aramah už si pohlaví vybrala, ale v týhle diskuzi naní vidět.

led

Bordel má v znaku červenú lampu.

bolak

lidi, musíte číst správně otázky, nemůžete si odpovídat na co se vám zachce :)

  1. psal jsem záměrně v diskuzi, protože se to děje zásadně v diskuzi
  2. připojil jsem i obrázek kde je to vidět, že aramah, ačkoliv amatar má, tak v diskuzi není zobrazen
  3. už jsem tu dost dlouho, to si vážně myslíš, že bych nevěděl k čemu jsou ty lanový háky? :)

aramah

Tak to nechápu já mám pěknou avatarovou hlavičku a ty háky nechci,kdo mi je dal? :(

aramah

No hele už ji zase mám huráááá :))

bolak

a už zase nemáš :)) hé-hé

led

a teraz má aramah peknú hlavičku heč!

aramah

🙂