kurec

Proč Lukáš Codr, který sám řekl, že pracoval na Mafii 2, není uveden v závěrečných titulkách ve hře?

Odpovědi
Emefej

Jsi si jist, že se ptáš na správném místě?

led

Nie každý, kto spolutvorí, alebo inak spolupracuje na nejakom diele, je uvádzaný v titulkoch, na „na verejnej výplatnej páske“.
Jednoducho, predstavte si, že by v titulkoch bol uvádzaný každý, kto sa akýmkoľvek spôsobom podielal na tvorbe, včetne upratovačky, vylepovača plagátov a šoféra kuriérneho auta, ale pre laickú verejnosť aj to sú „ľudia od fachu“. Len sa o nich nehovorí, vieme len o viditeľnom vrcholci ľadovca a zvyšných 9/10 nepoznáme.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.