Petr__

Proč lidi věří, že Clintonová způsobí 3. světovou?

dík za odp.

Nejlepší odpověď
anonym

Kteří lidé?
Já teda určitě né.
Je to pitomost.

Další odpovědi
mosoj

No tak jestli Clintonová to nevím, ale USA se o to snaží a určitě se jí to povede!!
Ty nesleduješ dění ve světě ? O válce se mluví čím dál otevřeněji.
Lidé dělají jako když to neslyší, ale znovu podotýkám. Pokud k tomu dojde nikdo z nás není předurčen k přežití. Říkat že je to nesmysl může jen zaslepenec.

led

Lebo veria médiám.
Bežný človek naivne verí, že média a politici hovoria pravdu a chcú len dobro. Ale pre koho, o tom už nerozmýšľa.

dr.luha

Člověk s prokazatelně poškozeným mozkem po mozkové mrtvici by neměl mít možnost si hrát s kufříkem, ve kterém je umístěno zařízení s červeným tlačítkem.

kablik

tomu věříš ty a kdo ještě?

mosoj

https://vimeo­.com/185813250