Avatar uživatele
Shady

proč lidí věnují tolik času sledováním bezcennými pořady?

Nepřenáší to vzdělanostní ani duchovní růst.Mám na mysli např. vyvolene a partičku.Proč jsou lidi tak duchovné bídní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, suaeda, bolak, LuK4S3k CZ, marci1 před 3837 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Každý si vybírá podle sebe to, co se mu líbí. Nelze lidem přikázat na co se mají dívat. Osobně žádný z uvedených programů nesleduji

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Je to smutné, že lidé upřednostňují před vzděláním a znalostmi pořady, které dle jejich názoru jim dodávají adrenalin a pobaví je. Někomu se to líbí, někomu ne. Máme demokracii, tak se každý může rozhodnout pro co chce a nikomu to nemůžeme vyčítat. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fíková

Tak třeba někomu jede mozek celý den a večer se potřebuje odreagovat a vypnout u nějaké pitomosti. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

oni musejí lidem něco dát, aby neviděli, jací jsou otroci ..a požitek a konzum je přesně to, co člověka dokonale zaslepí, aby se z reality nezbláznil.
V Británii byl jeden projekt, kdy vydávali noviny, kde psali jenom skutečnost a pravdu a dobré zprávy. Zkrachovali velice rychle. Myslíš, že někoho baví sledovat nebo číst, že druzí se mají dobře a nemají potíže? To nee ..teprve až vidíš a čteš skandály a utrpení druhých, tak pak teprve to baví, pak teprve se cítíš dobře. Tedy ne ty, ale to stádo lidí, co se chtějí „mít lépe“ ,)
Doplňuji:
vidíš, Fíková vysvětluje v praxi přesně to, co popisuju ,)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Proč jsou lidi tak duchovné bídní? Někteří !! No protože to sledují !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Josef 2000

Protože televize je čim dál víc šílenější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

no, občas sa mi to stane – nechápavý pohľad, o čom sa to ľudia bavia.
pred cca 10 – 15 rokmi sa mi pokazil TV a nový som nekúpil.

a priznám sa, že mi nechýba.
zato mi chýbajú koncesionárske poplatky, ktoré musím platiť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

No vidíš tak zahoď telku a máš klid.
A to jako chodíš a ptáš se lidí naco koukaj jo? nebo jak to víš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Protože je to baví i já jsem se díval na nově na Farmu atd. Ale vyvolení mě nebaví je to naprostá kravina bez pravidel a je to trapné, je to prostě taková dívná hra. Navíc když se na to díváte tak třeba duel každých 10 minut reklamy a neustále opakovaná hláška LEPŠÍ ZŮSTANOU !!! připadá mi to že to vše strašně protahují aby se poslalo co nejvíce smsek a vydělaly co nejvíce peněz. To je můj názor který je společný skoro ze všemy lidmy co znám, ale někdo to miluje a nezapomíná že s každé simkarty může poslat pouze 30 smsek !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dlostev

Každé zboží má svého kupce ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je to psychologicky jev,clovek se ponori do jineho sveta a zapomene na svy starosti.je to podobny efekt nestastnych lidi,co se opijou a je jim dobre.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek