Shady

proč lidí věnují tolik času sledováním bezcennými pořady?

Nepřenáší to vzdělanostní ani duchovní růst.Mám na mysli např. vyvolene a partičku.Proč jsou lidi tak duchovné bídní?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý si vybírá podle sebe to, co se mu líbí. Nelze lidem přikázat na co se mají dívat. Osobně žádný z uvedených programů nesleduji

Další odpovědi
marci1

Je to smutné, že lidé upřednostňují před vzděláním a znalostmi pořady, které dle jejich názoru jim dodávají adrenalin a pobaví je. Někomu se to líbí, někomu ne. Máme demokracii, tak se každý může rozhodnout pro co chce a nikomu to nemůžeme vyčítat. 🙂

Fíková

Tak třeba někomu jede mozek celý den a večer se potřebuje odreagovat a vypnout u nějaké pitomosti. ;)

zjentek

oni musejí lidem něco dát, aby neviděli, jací jsou otroci ..a požitek a konzum je přesně to, co člověka dokonale zaslepí, aby se z reality nezbláznil.
V Británii byl jeden projekt, kdy vydávali noviny, kde psali jenom skutečnost a pravdu a dobré zprávy. Zkrachovali velice rychle. Myslíš, že někoho baví sledovat nebo číst, že druzí se mají dobře a nemají potíže? To nee ..teprve až vidíš a čteš skandály a utrpení druhých, tak pak teprve to baví, pak teprve se cítíš dobře. Tedy ne ty, ale to stádo lidí, co se chtějí „mít lépe“ ,)
Doplňuji:
vidíš, Fíková vysvětluje v praxi přesně to, co popisuju ,)

mosoj

Proč jsou lidi tak duchovné bídní? Někteří !! No protože to sledují !!

Josef 2000

Protože televize je čim dál víc šílenější.

arygnoc

no, občas sa mi to stane – nechápavý pohľad, o čom sa to ľudia bavia.
pred cca 10 – 15 rokmi sa mi pokazil TV a nový som nekúpil.

a priznám sa, že mi nechýba.
zato mi chýbajú koncesionárske poplatky, ktoré musím platiť.

redy

No vidíš tak zahoď telku a máš klid.
A to jako chodíš a ptáš se lidí naco koukaj jo? nebo jak to víš

LuK4S3k CZ

Protože je to baví i já jsem se díval na nově na Farmu atd. Ale vyvolení mě nebaví je to naprostá kravina bez pravidel a je to trapné, je to prostě taková dívná hra. Navíc když se na to díváte tak třeba duel každých 10 minut reklamy a neustále opakovaná hláška LEPŠÍ ZŮSTANOU !!! připadá mi to že to vše strašně protahují aby se poslalo co nejvíce smsek a vydělaly co nejvíce peněz. To je můj názor který je společný skoro ze všemy lidmy co znám, ale někdo to miluje a nezapomíná že s každé simkarty může poslat pouze 30 smsek !!!

Dlostev

Každé zboží má svého kupce ;)

anonym

je to psychologicky jev,clovek se ponori do jineho sveta a zapomene na svy starosti.je to podobny efekt nestastnych lidi,co se opijou a je jim dobre.