zjentek

Proč lidi říkají, že je štípnul komár, když ten nejspíš umí jemom píchat a bodat?

To jako štípe prstama? Nebo štípanou pusou? Anebo jim rozštípne kůži?
Po tom bodanci to možná štípe, ale komár podle mýho hned štípnout neumí.

Hmyz!

Odpovědi
marci1

Samozřejmě, že neštípe, ale lidé to tak říkájí. Já říkám, že mě komár bodnul, nebo že mě „sosnul“, když saje krev. Potvůrka jedna. 🙂