Taky mi to přijde, že dotyčný se takto zviditelňuje a křičí na někoho. CapsLock nepoužívám a velkými písmeny nepíši ;o)
|
2Kdo udělil odpovědi palec? annas, TeriBublinka
před 5927 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
nevím,co to mají za zlozvyk a nebo si to ani nedovedou vypnout !!!!!!!!!!!!!!!!
|
0
před 5927 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Asi nechtějí řešit velká a malá písmena, tak píšou velkýma …
|
0
před 5927 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Možná proto, že vědí, že je nám to nepříjemné.
Je to jako by na mě řvali.
|
0
před 5927 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Takovému psaní se říká „internetové křičení“. Pisatel má tolik emocí, že je potřebuje zdůraznit, proto ta velká písmena. osobě takto psané články automaticky nečtu.
|
0
před 5927 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
A není to jenom Tvoje netolerance.
Je to snaha něco zdůraznit, text , myšlenku nebo být viděn. A kdo tady
nechce být viděn?
Co používání slangových zkratek na inetu nebo nepoužívání velkých
písmen tam kde se mají používat.
| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |