VALE

CAPS LOCK

PRI PREPINANI MEZI MALYMI A VELKYMI PISMENY SE NA DISPLEJI NOTEBOOKU OBJEVOVAL CAPS LOCK ON NEBO OFF,NYNI NEFUNGUJE,JEN INFORMUJE ZELENA LED DIODA NAD KLAVESNICI. JAK NASTAVIT ABY SE UPOZORNENI ZOBRAZILO I NA DISPLEJI,DIKY.

Odpovědi
lukas

Patrně jste vypnul nějaký obslužný program – Caps Lock funguje dál, jen to pomocný program neukazuje.
Jak to zapojit vám bohužel neporadím, musíte zjistit o který program jde – většinou od výrobce a ten pak spustit, případně nastavit tak aby přepnutí Caps Locku ukazoval. Pravděpodobně teď neuvidíte ani další změny na displeji – jako změna hlasitosti, atd. funkce samotné však budou fungovat normálně.