Avatar uživatele
panenka

Potřebuji prosím poradit co udělat aby mě při zmáčknutí na Caps Lock psala velká písmena a né malá

Dobrý večer ted jsem se vrátila a při psaní dopisu jsem si všimla ,že když kliknu na Caps Lock tak mě nepíšou písmena velká ale malá a když Caps Lock vypnu píši velkýma písmenama zřejmě mě mé děti na něco klikli můžete mě poradit děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4609 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

při zapnutém capslock se píší velká písmená a na klávesníci svítí kontrolka LED, že funkce je zapnuta.
Při opětovném stlačení kontrolka zhasne a funkce je vypnuta.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Pokud je svítí kontrolka CapsLock, je funkce klávesy Shift obrácená (bez Shiftu velká, se Shiftem malá). Stisknutím klávesy CapsLock kontrolka zhasne a všechno bude jako dřív.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Režim Caps Lock má jen dva stavy: zapnuto a vypnuto. Změna nastane stisknutím takto označené klávesy a trvá do opětného stisknutí, jímž se přepne do opačného stavu.
Není mi jasné, jaký problém popisuješ.
Nejspíš jde o to, že při zapnuté funkci Caps Lock má obrácenou funkci klávesa Shift (↑).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Připadám si jak Alenka v říší divů, nebo jak se to zpívá.
Jasná otázka a odpovědi jenom papouškujou otázku. Ještě dokonce za palce. Docela by mě to zajímalo jak to vzniklo a jak se to dá vyřešit.
Na technické podpoře Microsoftu je toto :

http://suppor­t.microsoft.com/kb/2556­72/cs

Doufám že problém byl správně popsán v otázce !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek