Pajonel-ka

Jak se dá změnit velikost písma bez CapsLocku?

Jak se dá ve Wordku změnit velikost písma, když už mám celý text malým písmem a chci to velkým aniž bych použila CapsLock?
Zítra mám zkoušku z INF a profesor nám to jednou ukazoval, ale já už si to nepamatuji a možná se to tam objeví.

Nejlepší odpověď
quentos

celý text označit a jít do menu Formát → Změnit velikost písma. Máte-li panel nástrojů, pak stačí použít tlačítko „a → A“

Další odpovědi
ondra07

No, tak ten text, který máš napsaný malým písmem si označíš. Pak jak máš v záložce Domů->Písmo(velikost, fonty, barvy…) tak tam klikni vpravo dole v rohu na takovou tu šipečku a otevře se ti tabulka s výběrem všeho možného, co se týká písma a tam najdeš i, že si ten text můžeš převést na velká písmena nebo kapitálky…
Snad to najdeš :))

Kubas11

podrž SHIFT a písmeno které chceš :))

Hlada

Další možnost: Domů>Písmo>Velká písmena