PepasAvalonu

Možná protože je nejefektivněj­ší/nejvýkonněj­ší, ekologická a kupodivu docela bezpečná. Oproti jiným nespočet výhod.
Je v tom budoucnost, tedy hlavně ve vývoji a v jaderné fúzi.

Další odpovědi
Ametyst

Nejspíš jsou to ti, co se nebojí zemětřesení a nepředpokládají, že se v našich zeměpisných šířkách vůbec vyskytne. Je to úplně logické. Kromě toho jaderná energie je ekologicky čistá, což se o plynu, který má překvapivě zelenou, říct nedá. Až vědci vyřeší využití vyhořelého paliva, bude dokonalá.

Pepa25

Protože riziko podobné havárie považují v našich podmínkách za velmi malé. Přínosy (bezemisní stabilní zdroj elektřiny) jsou naopak zřejmé.

Emefej

Protože není jiná alternativa.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.