Lgee

Proč lidé kteří nemají žádné problémy jezdí na dovolenou?

Např. Nepracující člověk v penzi. Pokud nemá extrémní sousedy tak nepotřebuje přeci odpočinek.

Nejlepší odpověď
paul1

Jde tam hlavně o změnu prostředí.

Další odpovědi
magorvkleci

Možná je zavádějící tomu říkat „dovolená“, když jim to nemusí nikdo dovolovat. Ale změnit na par dní / týdnů prostředí a denní režim může být povzbuzující i pro penzistu.

da ny

Slovo problém x dovolená, nemá žádnou logickou souvislost!“ (Problém, žádná dovolená nevyřeší).
Máte nějaký pokřivený pohled na svět kolem sebe a na pojem slova „dovolená“.
Pracující člověk má dovolenou na odpočinek od práce ;D
Napadlo Vás, že některé důchodce vytěžuje rodina i více, než je zdrávo? Energie člověka s věkem ubývá, je dříve unavený i běžnou činností. Víte, že mnozí důchodci ještě chodí do zaměstnání, na část i plný úvazek? Napadlo Vás, že mnozí důchodci jsou aktivnější než jejich potomci?
Víte, že i „dovolená“ může být aktivní odpočinek od práce, od denního stereotypu.
Turistika, cestování, poznávací zájezdy, rybolov, horská turistika, lyžování, cyklistika, horolezectví, brigády aj., jsou typy aktivní dovolené. Dovolené, která člověka unaví a do práce si jde i odpočinout? ;D ;D ;D

cappuccino

Podivej se treba na Americany. Ti maji tak malo dovolene, ze kdyz jdou do duchodu, zacinaji teprve zit a hlavne cestovat!!
A propos: neznam zadneho cloveka, ktery by nemel problemy! I ti, co zadne nemaji, si nejake vymysli!