Miroslavst

Proč kočka nemá ráda kafe?

Když kočka už nechce, tak packou zahrabává misku. Kolikrát se k ní vrátí a zase ji zahrabavá.
Náš Kryšpín to dělá taky, ale když si vařím kafe, hned vyskočí na stůl a skleničku ve které je nasypané kafe začne packou taky zahrabávat.
Proč nemá rád kafe?

Nejlepší odpověď
anonym

může to být tou aromatickou vůní která mu vadí,nebo ví že kávy piješ moc a tak ti tím dává najevo at to omezíš

Další odpovědi
GM

Protože není kafožravec, ale masožravec. Náš kocour Saša, který mi teď leží skoro na klávesnici, se tomu směje.

BIGFOOT

Ty seš ale Miroslavste truhlík.Zvířata nesmí kofein,jinak umřou.Taky tableta acylpyrinu dokáže usmrtit i psa.BIGFOOT.