Heřman

Proč když na skypu mě někdo zavolá na videohovor tak mě spadne internet.

Než spadne internet trvá to asi 5 sekund a než to zase nahodím tak to trvá asi víc než 30 sekund.

Odpovědi
Michal Kole

Asi nějaká nekopatibilita.

Zkusil bych aktualizovat skype na nejnovější verzi, pak záplatovat Windows a nainstalovat nejnovější ovládače na veškerý hardware, asi zvuková či grafická karta.

Taky to může být nějakým kodekem na audio/video tak bych aktualizoval i je