Savier

Proč když muž vidí pěknou ženu, tak začne slintat?

Má to nějakou spojitost s jídlem? Když vidím lahodný steak, tak taky začnu slintat.

Nejlepší odpověď
Rokio

Já slintám i jen tak, protože jsem pacient s hlavou.

Podle mě si ten muž na ni dělá zálusk.

Další odpovědi
Filip84

A bavil jsi se s jinými muži, mají-li to tak také? Protože já to tak, třeba, nemám! 😅Protože přirozená reakce je erekce, zvýšení krevního tlaku, zrychlené dýchání, naježená srst.

Ne, básník tím nechce říci, že každý, kdo nad ženskou slintá, je pacient, to v žádném případě. Jenom, abych Ti byl s to pregnantněji odpovědět, bych musel znát více podrobností, a od více subjektů, s čím se jim to spojuje.

Pravděpodobně to bude souviset, buďto (a jak sám zmiňuješ) s jídlem, nebo (a to se obávám, že bude pravděpodobnější) s laktací, tj. připomíná Ti kojení. Jasně, Ty si to, jaké to bylo, když jsi byl kojen, vědomě pamatovat nemusíš, ale ten podmíněný reflex tam může být.

elkon

S tím jsem se nesetkal. Asi máš nedostatek žen.

plebs

Alfa samec je to různé pro někoho malá, velká, tlustá, tenká, oči, úsměv, tetování, nohy vyšpulené bradavky zadek jak valach a.t.d.

Tonda Káňa

Mně akorát neslintá z pusy 😂🤣

cappuccino

To pises z domova duchodcu??:) Tam asi jo.

Savier

Díky všem za odpovědi 😄 No já si myslel že se to tak říká.. Situace – Manželka jde s manželem na procházku a přistihne ho jak kouká po mladé kočičce. Ta na to odpoví – „Nechutný, vidím jak na ní slintáš!“.

Filip84

Savier: Není to míněno výslovně, leč obrazně: slovy, že on „na ni slintá“ ctná paní míní, že vidí, jak do ní patří, není tím míněno, že panu manželovi tečou sliny. 😅🙄

Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta: Ale tak Ty jsi psal, že jsi orientovaný na chlapce, ne?

Pamatuju si to, poněvadž jsem to popletl, když jsem čistě soudil, že i jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník je orientován na muže shodného pohlaví, no a on se čertil, byl tím neskutečně dotčen, a asi ještě dotčen je a bude tím dotčen nejméně do roku 2124 a / nebo do smrti (to podle toho, jestli má tu nesmrtelnou duši, či-li nic: on to po tý smrti vědět bude, my budeme vědět prd, jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník nám to nepřijde tady napsat 👌😅).

No ne, pokud pro Tebe ženy opačnýho pohlaví nejsou sexuálně přitažlivý živočich, tak nemůžeš posloužit jako vhodný subjekt k posouzení, leda bys byl bisexuálně orientovaný (nebo já měl kolegu, co byl multisexuálně orientovaný: on by opíchal všecky a všecko, jemu to bylo Wurst, nebyl vybíravý! 😂). 🤷‍♀️