Avatar uživatele
Savier

Proč když muž vidí pěknou ženu, tak začne slintat?

Má to nějakou spojitost s jídlem? Když vidím lahodný steak, tak taky začnu slintat.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? EKSOT123 před 57 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Já slintám i jen tak, protože jsem pacient s hlavou.

Podle mě si ten muž na ni dělá zálusk.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

A bavil jsi se s jinými muži, mají-li to tak také? Protože já to tak, třeba, nemám! 😅Protože přirozená reakce je erekce, zvýšení krevního tlaku, zrychlené dýchání, naježená srst.

Ne, básník tím nechce říci, že každý, kdo nad ženskou slintá, je pacient, to v žádném případě. Jenom, abych Ti byl s to pregnantněji odpovědět, bych musel znát více podrobností, a od více subjektů, s čím se jim to spojuje.

Pravděpodobně to bude souviset, buďto (a jak sám zmiňuješ) s jídlem, nebo (a to se obávám, že bude pravděpodobnější) s laktací, tj. připomíná Ti kojení. Jasně, Ty si to, jaké to bylo, když jsi byl kojen, vědomě pamatovat nemusíš, ale ten podmíněný reflex tam může být.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

S tím jsem se nesetkal. Asi máš nedostatek žen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Alfa samec je to různé pro někoho malá, velká, tlustá, tenká, oči, úsměv, tetování, nohy vyšpulené bradavky zadek jak valach a.t.d.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Mně akorát neslintá z pusy 😂🤣

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

To pises z domova duchodcu??:) Tam asi jo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Savier

Díky všem za odpovědi 😄 No já si myslel že se to tak říká.. Situace – Manželka jde s manželem na procházku a přistihne ho jak kouká po mladé kočičce. Ta na to odpoví – „Nechutný, vidím jak na ní slintáš!“.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Není to míněno výslovně, leč obrazně: slovy, že on „na ni slintá“ ctná paní míní, že vidí, jak do ní patří, není tím míněno, že panu manželovi tečou sliny. 😅🙄

Avatar uživatele
Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta: Ale tak Ty jsi psal, že jsi orientovaný na chlapce, ne?

Pamatuju si to, poněvadž jsem to popletl, když jsem čistě soudil, že i jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník je orientován na muže shodného pohlaví, no a on se čertil, byl tím neskutečně dotčen, a asi ještě dotčen je a bude tím dotčen nejméně do roku 2124 a / nebo do smrti (to podle toho, jestli má tu nesmrtelnou duši, či-li nic: on to po tý smrti vědět bude, my budeme vědět prd, jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník nám to nepřijde tady napsat 👌😅).

No ne, pokud pro Tebe ženy opačnýho pohlaví nejsou sexuálně přitažlivý živočich, tak nemůžeš posloužit jako vhodný subjekt k posouzení, leda bys byl bisexuálně orientovaný (nebo já měl kolegu, co byl multisexuálně orientovaný: on by opíchal všecky a všecko, jemu to bylo Wurst, nebyl vybíravý! 😂). 🤷‍♀️

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví