Marty Koller

Proč jsem velký fanoušek devadesátek (1990–1999), když jsem teenager?

nesnáším mobily a jsem úplně jiný než ostatní, mám úplně jiné zájmy.

Odpovědi
jsemjá

Buď rád, jsem na tebe hrdý. Neznám moc takových lidí zvenku.

aliendrone

Normálka, raduj se z toho. Je jen na tobě, zda-li svoji odlišnost využiješ ve svůj prospěch nebo naopak ve svůj neprospěch. Jisté je, že „jít se stádem“ poskytuje určitý typ stádního „zázemí“, „ochrany“ či „jistoty“ (má to svoje výhody), jenže na druhou stranu je tu i nevyhnutelná jistota > každé stádo je předurčeno na finální jatka. Tím chci říci, že pokud se chceš někam dostat, tak se stádem se tam URČITĚ nedostaneš!
Jakou cestu zvolíš je jen na tobě. :)