koniczek

Proč jsou štamgasti v hospodě u piva před TV tak špatní prognostici?

Koronavir a jak šel čas

Týden 1 „Zase dělají z komára velblouda“
Týden 2 „Vždyť je to jen něco jako naše chřipka“
Týden 3 „To se tady nikdy do Evropy nedostane“
Týden 4 „Italové si s tím rychle poradí a navíc nežerou netopýry“
Týden 5 „Opatření jako by to byla ebola“
Týden 6 „Teď už je pozdě vy chytráci“
Týden 7 „Já to říkal. A je to tady.“

Odpovědi
zjentek

No protože jsou U PIVA a ke všemu PŘED TV!!!

Kepler

Jsou to ti nejlepší prognostici! Od dob monarchie říkali, že vláda, která zdraží pivo, padne. A která nepadla? Padla úplně každá a to platí dodnes. 🙂

autacek

Tak je to zhruba tak přesné, jako opatření co dělá vláda, která to co dělá teď, mohla učinit dřív. A ano, velice pravděpodobné se dostaneme i k bodu že teď je již pozdě a já to říkal.