kurec

Proč jsou obrázky na Twitteru tak málo rozmazané oproti Facebooku?

Proč si může Twitter dovolit tak malé komprimování dat, jestli tam nějaká komprimace vůbec je?

Odpovědi
Wilson CZ

Protože je to jenom Twitter, zatímco Facebook má pod sebou i další služby, jako např. Instagram.

AAksa

Hlavně kvůli objemu fotek, které se na FB a jeho další služby (Instagram, Whatsapp) nahrávají. Na Twitter se fotek nahrává mnohem méně, proto si může dovolit menší kompresi.