Avatar uživatele
martina1

Proč ještě nespíte?

Já překousla únavu a ani pivo mě neznavilo a nemůžu usnout.
Doplňuji:
Tak se tu mějte,já jdu hajat.malej se kolem páté budí,tak ať taky vstanu.Dobrou noc…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Moji předkové byli ponocní.
Prý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

A kdo by pokládal otázky?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Peču buchtu, spát se mi nechce… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jsem taková sova. Ráno (dopoledne) si pospím, večer žiju 🙂.
Doplňuji:
A co packa? Kdy bude fungovat?

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Zní to divně"pracuju".

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Taky ještě pracuju a spát se mi vůbec nechce.Znovu se opakuji s tím,že rána jsou pro mě drastická.Asi jsem nějaká otočená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Nechodím spát brzy nikdy. To musím celý týden vstávat v 5, abych si šla až v pátek po tom týdnu lehnout v deset. A není to z mé vůle, ale já prostě neusnu, dokud se mi nechce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Čekám. Zároveň řeším víc věcí – kdy to pivo dopiji, pak jak naladit hodinky aby nějak šly dobře. Pak si nemohu vzpomenout co jsem v pátek chtěl na pondělí. Jaký mikrofon koupit k pc, a ještě uklidit po sobě bordel po práci.

„Ne, hele vole, co ty to tu mas napisane? He?“
Chlápek na to „Tohle je první věc, co mě na vás štve. Že ste tak blby a neumíte ani číst“
Laco se nasere „Dežo, Fero! Pojděte sem!“
Chlápek zase v klidu odpoví „A tohle je další věc co mě na vás sere. Ze vás musí bejt víc, když se chcete prát.“
Cigoši se naserou a začnou tahat kudly a břitvy.
Chlápek pokývá hlavou a říká „Tak. A tohle je poslední věc co mě na vás sere. Taháte nože tam, kde se bude střílet.“
Doplňuji:
Přeji dobrou noc

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

… a měl bych? V noci se nejlíp pracuje. Kolik já toho tady přeložím, k tomu se nezmůžu za celej den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Když je to tak zlé, noha chce klid. Uzdrav se

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
martina1

No do sněhu musím být fit,protože v zimě nedojedem k baráku a to bude mazec.Koukám,že alespoň nějaká spřízněná duše se tu našla,co si posedí i doma u piva.nedávno jsem si tu přišla jako ve spolku abstinentů:-)

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To mě mrzí, že Odpovedi ještě nemají to upozornění na diskuzi která je vlastně debata:-) Že mě to necinklo že se mám sem vrátit:-/ Dobrou

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
martina1

Díky za optání,s nohou to Rehu vypadá bledě.Vyndali mi šroub,kterým byli sešroubovány obě kosti dohromady a co čert nechtěl,začalo vše hnisat,ale to už jsem zažehnala.Zatěžovat ji můžu 10 kily,takže vlastně vůbec.Už je to otrava a na další rtg jdu na konci září.Dnes mě zrazovala má"dvorní"fizi­oterapeutka,že nemám blbnout,protože mám stochutí zhodit berle a rozchodit to.

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek