martina1

Proč ještě nespíte?

Já překousla únavu a ani pivo mě neznavilo a nemůžu usnout.
Doplňuji:
Tak se tu mějte,já jdu hajat.malej se kolem páté budí,tak ať taky vstanu.Dobrou noc…

Nejlepší odpověď
anonym

Moji předkové byli ponocní.
Prý.

Další odpovědi
Miroslavst

A kdo by pokládal otázky?

Jahoda

Peču buchtu, spát se mi nechce… ☹

ReHu

Jsem taková sova. Ráno (dopoledne) si pospím, večer žiju 🙂.
Doplňuji:
A co packa? Kdy bude fungovat?

Michal

Zní to divně"pracuju".

vecernice

Taky ještě pracuju a spát se mi vůbec nechce.Znovu se opakuji s tím,že rána jsou pro mě drastická.Asi jsem nějaká otočená.

Bunnik

Nechodím spát brzy nikdy. To musím celý týden vstávat v 5, abych si šla až v pátek po tom týdnu lehnout v deset. A není to z mé vůle, ale já prostě neusnu, dokud se mi nechce.

anonym

Čekám. Zároveň řeším víc věcí – kdy to pivo dopiji, pak jak naladit hodinky aby nějak šly dobře. Pak si nemohu vzpomenout co jsem v pátek chtěl na pondělí. Jaký mikrofon koupit k pc, a ještě uklidit po sobě bordel po práci.

„Ne, hele vole, co ty to tu mas napisane? He?“
Chlápek na to „Tohle je první věc, co mě na vás štve. Že ste tak blby a neumíte ani číst“
Laco se nasere „Dežo, Fero! Pojděte sem!“
Chlápek zase v klidu odpoví „A tohle je další věc co mě na vás sere. Ze vás musí bejt víc, když se chcete prát.“
Cigoši se naserou a začnou tahat kudly a břitvy.
Chlápek pokývá hlavou a říká „Tak. A tohle je poslední věc co mě na vás sere. Taháte nože tam, kde se bude střílet.“
Doplňuji:
Přeji dobrou noc

quentos

… a měl bych? V noci se nejlíp pracuje. Kolik já toho tady přeložím, k tomu se nezmůžu za celej den.

anonym

Když je to tak zlé, noha chce klid. Uzdrav se

martina1

No do sněhu musím být fit,protože v zimě nedojedem k baráku a to bude mazec.Koukám,že alespoň nějaká spřízněná duše se tu našla,co si posedí i doma u piva.nedávno jsem si tu přišla jako ve spolku abstinentů:-)

anonym

To mě mrzí, že Odpovedi ještě nemají to upozornění na diskuzi která je vlastně debata:-) Že mě to necinklo že se mám sem vrátit:-/ Dobrou

martina1

Díky za optání,s nohou to Rehu vypadá bledě.Vyndali mi šroub,kterým byli sešroubovány obě kosti dohromady a co čert nechtěl,začalo vše hnisat,ale to už jsem zažehnala.Zatěžovat ji můžu 10 kily,takže vlastně vůbec.Už je to otrava a na další rtg jdu na konci září.Dnes mě zrazovala má"dvorní"fizi­oterapeutka,že nemám blbnout,protože mám stochutí zhodit berle a rozchodit to.