zjentek

Proč je život v tomto konkrétním ohledu tak nespravedlivý?

Když dítěti není umožněno milovat své vlastní rodiče. Třeba když rodiče to svý dítě nemají rádi tak hluboce, že to děcko pak nemá prakticky vůbec žádnou šanci či naději je kdy milovat. Anebo druhý, i když ne tak strašný příklad, kdy ať už pro lež, pokrytectví anebo osobní zájem maminky pak dítě dlouhá léta miluje jiného tatínka než svého „vlastního“ (biologického), aniž by to kdy vědělo. Brrr… A existuje to, děje se to. Tak proč je život takový? Umíte si to VŮBEC PŘEDSTAVIT? A proč zde nevinné dítě nechrání právo a zákon? Kolik by to stálo? Je snad jednodušší později vynakládat miliony korun za „jeho nápravu“, resp. nápravu jeho bolesti, která někomu dalšímu nevyhnutelně přinesla další bolest?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč? Tak to zkrátka je. Obdobná situace může být pro dítě jistým hendikepem, ale nic moc se s tím dělat nedá. U druhého uvedeného příkladu nemusí být ani tak být důležité kdo je biologický otec. I nebiologický otec může dítě milovat. A otec je ten kdo dítě živí a vychovává.

Další odpovědi
led

Myslíte si, že je lepšie milovať cudzieho človeka len preto, že je biologickým otcom? A ten skutočný otec, čo nie je biologickým otcom, ale je otcom na plný úväzok, ktorý uprednostňuje záujmy dieťaťa nad svoje, je v zmysle falošnej morálky hodný len zavrhnutia?
Koho z nich má chrániť zákon? Nie je dôležitejšie dieťa, než ten krátky čas spojenia otca a matky?

paul1

Znám dva případy ze svého okolí, kde cizí tatínek byl lepší jako biologický, jeden z nich neporovnatelně lep­ší

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Ad led: " Nie je dôležitejšie dieťa, než ten krátky čas spojenia otca a matky?" A přesně tohle by si měla uvědomovat zodpovědná matka JEŠTĚ PŘEDTÍM, než pod tíhou reality života snadno upadne a přikloní se k čirému hyenismu, celoživotně hledajíc odůvodnění vlastních kontroverzních skutků, přesvědčujíc o jejich správnosti „celý její svět“. Předpokládám, že coby žena jen stěží nestranně posoudíte. Prakticky zde píši, že před mnoha, MNOHA ženami by nás měl chránit právě zákon. Někde to tak zavedeno mají, ale na to my nahlížíme podobně jako na terorismus. My máme mee too… budiž nám budoucnost lehká! A ano, dítě je vždy důležitější, než chvilkový rozmar ženy. I kdyby bylo jakýmsi „produktem“ pornoprůmyslu a podobné, ale… Mohl by to řešit zákon a teprve až na DRUHÉM MÍSTĚ by platilo, co si mezi sebou kačeny vykdákají a jakým směrem tím navedou osudy nevinných dětí, i kdyby se tyto měli později pod rouškou dostatečného soc. zabezpečení cítit jaksi falešně šťastné.

led

zjentek, takže muž je obeť žien?

zjentek

No tak především se muž stal obětí žen (přesněji jejich konkrétní částí) už v momentě, kdy skrze ní vykoukl na svět a začal řvát. Bohužel, tak to máme, jen někteří o tom nevíme a to pak hodně trpíme! (;