e1232851@trb

Proč je v USA oproti Evropě tolik pěkných míst?

myslím přírodní místa – UDOLI SMRTI, GRAND CANYON …

Nejlepší odpověď
quentos

Otázka se zakládá na nepravdivém tvrzení, proto ji nelze správně ani kvalitně zodpovědět.
Kolik jste toho v Evropě navštívil, že toto tvrdíte?

Další odpovědi
dudu

Ejhle, máme tu dalšího a tentokráte dokonce kontinentálního jedince typu „fgh“. Kolik jsi toho v Evropě procestoval /ne proležel kdesi na pláži/. Co jsi prožil, ochutnal a mnoho-li domorodců poznal? Nejlépe je vypnout PC a namísto virtuální reality vykročit za poznáním do skutečné EU!

Kelt

Pěkné místo to je pro každého něco jiného. A srovnávat krajiny a horstva opravdu nejde. Co člověk, to jiný názor. A i když mohu najít na internetu nádherné fotky různých míst, nebo si koupit knihu s profesionálními fotografiemy, vidět něco na vlastní oči je něco úplně jiného. Každá země má pěknou přírodu a pokud máš oči a srdce oceníš i náš les.

led

Nezatvárajte oči pred realitou a krásou prírody, potom zistíte, že Europa sa kľudne môže s USA čo do krásy prírody rovnať.
Skúste nielen pozorovať svet na živo, ale aj ho skutočne prežiť, prejsť si nohami po skutočnej zemi, rozprávať sa so skutočnými ľuďmi, dýchať vôňu i pach života, vypočuť si hlas prírody…

anonym

Protože příroda.

Tw!st

Za to, že každá země má jiné přírodní památky, nikdo z nás nemůže, za to může příroda… Ale Evropa má taky pěkná místa, jen možná ti to tak nepřipadá, protože sis na ně zvykl a okoukal je. Osobně se mi taky ale líbí víc příroda v USA.