Shady

Proč je Tomiu Okamura vnímán ve společnosti špatně?

Sice ještě v politice nic nedokázal ale taky nic nepokazil.

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle mého názoru je to běžný populista a tak trochu pokračovatel Miroslava Sládka. Přichází s jednoduchými řešeními, ovšem taková řešení ne vždy jsou nejlepší.

Jinak doporučuju se podívat na pořad Reportéři ČT, kde to jeho podnikání trochu prověřili. Taky to není žádný svatoušek.

Další odpovědi
anonym

Zdání klame. Vůbec není vnímán špatně, ale pro spoustu politiků je docela srozumitelnou hrozbou. Je to konkurence, se kterou se musí počítat. Není určitě konec jeho politickým aktivitám a ještě snad uvidíme, jak to jako politik myslí.

Drap

Z čeho usuzuješ, že je vnímán špatně ? Podle jeho úspěchu ve volbách bych řekl, že zas až tak špatně vnímám není.

zistan

Je poloviční cizinec a má úspěchy v podnikání a to dost Čechů dráždí. Já ho beru má šanci.

Reezo

Já proti němu nic nemám. Je to napůl japonec a napůl Moravák… Osobně si myslím, že to Japoncům docela myslí a furt tvrdí jak má čisté úmysli, tak si myslím, že by nebylo od věci mu dát příležitost.

pusinka50

Můj názor je, že volby Čechů by měly volit Čechy. Já osobně proti němu nic nemám. Zřejmě by měl být aktivnější ve veřejném projevu, aby ho bylo víc slyšet, teď je jen plná televize polovebního uspořádání…

mosoj

Okamura je vnímán tak jak ho představují média a média jsou poplatná jiným stranám. Není svoboda a v tisku a ostatních médiích už vůbec ne !!
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/324380-nejduveryhodnejsim-politikem-je-okamura.html

Fyzik

Lidé často říkají, a to je fakt, že je ve svých názorech možná příliš populistický. Z jeho až příliš růžových vizí člověk dostává pocit, jestli to neříká jen proto, protože to lidi chtějí slyšet. To ale ukáže čas, jestli si stojí za svými názory.

Někomu vadí, že není politik, to je teď takový trend volit nepolitiky, nicméně když si bude stát za svým názorem, aťsi. Že někomu vadí v dnešní době národnost, to nechápu.