vselimozek

Proč je tento web cenzurován a proč se tady mažou otázky?

Nejlepší odpověď
anonym

No, všiml jsem si, že tvoje otázka byla smazaná, což mi taky vadí. Nicméně důvodem smazání může být porušení kodexu a nebo se ta otázka někomu nelíbí.

Nejsem příznivcem mazání otázek, až na krajní případy.

Další odpovědi
Ametyst

Protože sprostota se toleruje, ale vlastní názor už méně.

Edison

Protože tu platěj jistá pravidla. Asi by neškodilo si je alespoň pročíst.

Gonfaloniér

Protože komplexy.

df

Oni pak ten falešný pocit, že jsou moc moc důležití a dělá jim to dobře. Mají pocit, že nad tebou mají moc. Nedokážou se nad tím povznést a uvědomit si, že nejde o život ale o velké H a malé o

Všechna ta cenzura, mazání a upravování otázek má hodnotu 0, jenže oni to nikdy nepochopí.

Takže jsou dvě možnosti. Zvyknout si, nebo utéct.

Edison

Ametyst: máš to nějaký zpřeházený. Mluvíš za sebe?

Ametyst

Sprostota je mi celý život cizí, ale koukám, že svět kolem mě hrubne.

Edison

Proč tazatel pokládá otázku, která je tu NĚKOLIKRÁT již zodpovězena? Jako budem tu řečit totéž každý den znova?

anonym

Na tom něco je. Kapitalismus předmětem otázek mnoha různých nicků.

Edison

Markusei, co je, podle tebe, těmi krajními případy?

anonym

Pokud daný uživatel na někoho útočí, nebo je přehnaně vulgární.