Avatar uživatele
Dzejkob

Proč je ten českej Wipeout, tak neuvěřitelně trapnej?

Proč si televize Nova myslí, že lidé se budou dívat na kdejakou ptákoviny s celebritama, kterou jim naserviruje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? HOMER, gnr54 před 4679 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Nevim, každopádně ty naše nemehla z řad celebrit nás teda moc nereprezentují! Stačilo mi vidět ukázky a radši jsem nad tím dál nepřemýšlela =D
Teď budou v TV jen samý ptákoviny, protože filmy už se stahují – tak proto tam je tisíc a jedna noc a samý takovýhle teleblbiny…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Je to neuvěřitelně stupidní.Člověk je už na něco zvyklý,ale tohle patří ke špici těch strašidelných průjmů.
Obecně to patří k vývoji programů TV.Taková ČT má ještě tu drzost,či jak to nazvat,že by chtěla poplatky za sledování těch zhovadilostí.Vý­jimka je někdy Dvojka,24 – to přece není zpravodajství, a na čtyřce – dívat se až do bezvědomí na golf,nebo basket.....
Ještě tak před rokem na jedničce dávali o b č a s film,na který se dalo koukat.
Ono je to tak,že vysílání pseudoprogramů je jen vata – vysílá se kvůli reklamě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Že je víc než trapný,to nikoho nezajímá.Pár vyvolených,si užije hezký výlet,a pár „diváků“,píše oslavné ódy.A,život běží dál.Jenom ta karegorie,nevím,ne­vím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Protože na televizi se už dnes dívají pouze typy,které tyto hovadiny berou.Myslím si,že je to velmi oblbuje a nehezky ovlivňuje(viz. trapné české telenovely přepněné intrikami,podvody a jiným hnusem,že se to nedá).Já osobně už televizi nesleduju asi dva roky,protože jsem toho začal mit plné zuby.Na zprávy nebo nějaký ten program se kuknu na netu,když chci vidět nějaký film,tak si ho stáhnu a neřeším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ještě že mi při večerní bouřce vyplivla TV,ale stejně se na podobné trpárny nedívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

co to je Wipeout (nemám TV, a ani nechci).

[Pištík, nadávajú nám?]

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ale díváš se a na Nově to ví! Já ani nevím co to je.
DDarent : Velice ubohé. Na úrovni primitiva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Na našich televizních stanicích mimo drobných výjimek opravdu dávají tedy podle mě kšunt. Jsou to většinou „upravené“ politické zpravodajství, odpadové filmy apod. Ještěže se dají chytat stanice jako Spektrum, Discovery a případně některé sportovní kanály.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

přesně!!!! Zase nás dávaj k blbýmu slovensku..... Kramár je prej nejslavnější českolslovenský moderátor, a já ho viděl poprví!!! navíc ty jejich keci blbý!!!! půl hodiny je představujou a pak se 5 minut hraje..... v pravim Wipeoutu je sranda jak hovado, ale když daj do Wipeoutu profesionální sportovce a mistry světa, tak to už úplně ztrácí význam!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek