zjentek

Proč je slepiček líto jen málokomu?

Slepičky budou min. dalších pět let krutě trpět>>>https­://www.kupi.cz/ma­gazin/clanek/18016-cesti-vedci-porovnavali-kvalitu-vajec-z-podestylkovych-a-klecovych-chovu-jak-to-dopadlo?utm_cam­paign=&utm_me­dium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz a nikdo se nad tím zvlášť nepozastaví. Ale vajíčka anebo grilované kuřecí steaky rád každý. A jaký užitek nám přinášejí na př. Ukrajinci?

Nejlepší odpověď
seraphico

To jako fakt čteš takové články a ještě je šíříš dál? 😄 Že je podestýlkový chov vhodnější, není žádná novinka, to neřeším. Spíš mě zarazila úroveň onoho článku.

  • Čeští vědci bez konkrétních jmen.
  • Studie, ke které nevede žádný odkaz.
  • Výsledky bez jakýchkoliv čísel.

Je krásně vidět, jak moc žereš všechno, co je na internetu napsáno a pak tady neustále bojuješ za svojí pravdu. 🤦

Ověřovat, ověřovat, ověřovat. Ale ono to asi bolí. 😄

V odkazu najdeš onu studii, nemáš zač 😜

https://www.sci­encedirect.com/sci­ence/article/pi­i/S0032579120307926

Další odpovědi
Ametyst

Mně je jich moc líto. Dnes se děla byznys z úplně všeho. Výnosy, výtěžnost, úspory, ZISK. Slepice je výrobní prostředek.

_Bůh_

A to ani nechtěj vědět, jak se zachází s lidmi, do vody se jim vypouští hormony z antikoncepce (ryby z toho chcípaj, lidi to sterilizuje), a do jídla se jim přidávají mikroplasty (obaly, čajové sáčky, účtenky).

Rokio

Také slepic lituji. Jsou to chuděrky. Mělo by se s nimi lépe zacházet, když toho tolik pro nâs dělají.