Samtibalfars

Proč je sex a nahota na veřejnosti zakázána?

To jako, že by někdo viděl něco co ještě neviděl?

Nebo, že by se snad leklo dítě takového člověka více než opilého bubáka na ulici?

Připadá mi to jako neopodstatněný zakaz.

Jsou kmeny kde chodí nazí všichni a nemám pocit, že by z toho měli mít nějakou újmu ani ti kteří na to nejsou zvyklí.

Už vám někdy doma dítě snad řeklo "mami ten pán v dokumentu o Africe dělá porno přepni mi to na jiný program ". 🧚‍♀️

Nejlepší odpověď
College

Když budeme všichni nazí tak se nepozná, kdo je pán a kdo je sluha oblečení je zde proto že jsme herci co k roli potřebují kostýmy.

Další odpovědi
Mravenec

Další pokus trollit?

Tak jdi do afriky a tam se ti může venku houpat od rána do večera.

Savier

Nechtěl bych sedět v autobuse po někom, kdo tam před chvilkou seděl bez gatí 😅😅

Dochy

Jen kulturní zvyk, který se probojoval i do zákonů.

Někteří budou tvrdit, že nahota ohrožuje ženy, stejně tak, že si žena může sama za znásilnění, pokud se trochu slušivěji obleče a vyrazí do města. Podle mně ne. Provokovat může prakticky cokoli co trochu vybočí z normy. A jsme lidé, abychom se naučili mezi druhými žít a neubližovat.

zjentek

Tak opilého bubáka děti viděli v prezidentském křesle. Díky demokracie. Vylekané jsou tedy dost a nějaký sex už nepřekvapí.

cappuccino

Byl jsi nekdy na Kanarech v rijnu nebo listopadu? Je tam prehlidka „nadhernych“ vypasenych senioru. A prave ti se nejradeji predvadeji!
Pokud bychom chodili nazi, tak nejspis jenom v lete a navic cumilove by prestali pracovat a chodit domu, zili by na ulici, aby si prisli na sve.
Nechtela bych potkavat v supermarketech nahace, nebo si po nich sedat na zidli!!
Ms-li potrebu, muzes navstevovat nuda plaze!