Terciba

Proč je zde pokládána řada zbytečných otázek?

Co ty lidi k tomu vede, aby se zde ptali na věci, které si mohou najít pomocí googlu? Jako příklad uvádím otázku „Jaký je rozdíl mezi geografií a geologií?“ Je to lenost nebo hloupost?

Nejlepší odpověď
redy

Ptají se proto, že se zeptat můžou.
Jsou to odpovědi.cz – nebo ne?

Další odpovědi
zjentek

Protože právě zde konkrétně pro toto byly vytvořeny ty nejlepší podmínky.

Slecna 007

Taky o tom přemýšlím. Hodně dotazů je blbuvzdorných od začátku.

dudu

Obojí.

Kepler

Je tu několik možností. Buď je to ta hloupost, nebo lenost, jak uvádíš, nebo jen proto, že to tazatele takhle víc baví, třeba chce být tímto způsobem zajímavý. A pak je tady ještě možnost, že si odpověď sám neumí najít. Abych pravdu řekl ty definice geografie a geologie podle wiki nejsou zrovna jednoduché. Já jim sice rozumím, ale to zas nemusí tak úplně každý. Třeba dítka základní školou povinná a další osoby, které nechci uvádět.

Mc Merkurion

…je vidět, že jsi si nepřečetla kodex, tato tvoje otázka je totiž taky zbytečná, kdyby jsi se nezeptala, ale zapátrala – jak sama navrhuješ – zjistila bys, že na toto téma jsou otázky pokládány vcelku pravidelně …

…„Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená.“
[neznámý autor]

Tým Odpovedi.cz

…jo, ale napadla mne jedna možnost, vzhledem k omezení bodování, je to způsob, jak rychle nahnat body, naflákat denně několik otázek, a ani se nedívat na odpovědi…

dubraro

Protože jsou za ně body…

Cenobita

Tvoje otázka je zbytečná, server Odpovedi.cz není chat a tvoje otázka se snaží otevřít chatovací diskusi, dle kodexu zde chatování ne vítáno.

Slecna 007:

Otázky mohou být dobré, blbé, ale blbuvzdorné? Nejspíš je tvoje formulace špatná, myslel jsi nejspíš že je většina otázek blbých. Kdyby byly otázky blbuvzdorné, bylo by to otázky, které nejde blbci zesměšňovat, nebo zneužívat. Obávám se že jistý sarkasmus je možné použít proti každé otázce, proto se pozastavuji nad tvojí formulací, kdybys to trošku vysvětlila?

turbo085

A proto se zeptáš na nejzbytečnější?

Mc Merkurion

…ale nesmí to být chodu odpovědí, ty se mažou…

Cenobita

Slecna 007:

Otázky mohou být dobré, blbé, ale blbuvzdorné? Nejspíš je tvoje formulace špatná, myslel jsi nejspíš že je většina otázek blbých. Kdyby byly otázky blbuvzdorné, bylo by to otázky, které nejde blbci zesměšňovat, nebo zneužívat. Obávám se že jistý sarkasmus je možné použít proti každé otázce, proto se pozastavuji nad tvojí formulací, kdybys to trošku vysvětlila?

redy

že se zeptat můžeme…