Avatar uživatele
dannero

Proč je publikování erotiky (akt rozmnožování) větší morální problém než zobrazování vražd,mučení atd..

Na tuhle otázku mě přivedl jeden běžný den sledování TV kde bylo v seriálech a filmech zabito zavražděno nebo umučeno dohromady několik desítek lidí,i s detaily vnitřní anatomie člověka.Tomu nemůže z pohledu morálky konkurovat ani ta nejtvrdší erotika která je v běžných médiích absolutní tabu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, skorcovaz, gnosis před 4938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Příčiny bych viděla ve středověku a církevní démonizaci erotiky – chtě nechtě to jsou naše kořeny… Sledovat popravy a mučení na veřejnosti bylo OK, druh společenského vyžití, ale sex byl určen pro plození dětí a radši se dělalo, že vůbec není, protože kdo se oddává nevázanému sexu, ten je posedlý zlými silami atakdále atakdále. Tipla bych, že církev brala sex jako samotné ohrožení své podstaty – pokud můžete dosáhnout slasti už tady na zemi, proč se snažit žít dobře, abychom jednou dosáhli blaha v nebi?
A vlastně když se podíváte i do arabských zemí, je to v něčem podobné… veřejná kamenování, veřejná sekání rukou zlodějům, ale ženy zahalené od hlavy k patě a na ulici by se západní pár neměl políbit (samozřejmě jen v některých zemích, všude to neplatí).
Jo, shodila bych to na náboženství.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Možná je to dané falešnou morálkou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bigbít

Je to přetrvávající upjatost lidí, daná stydlivostí nebo nevědomostí…těžko říct, proč v dnešní době už to nepominulo, na stránku hororů by pak měli rovnou taky dát „přístupno od 18 let“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Taky to tak trochu nechápu, proč zabíjení je košer kdežto erotika až tak ne.. asi by to mělo být naopak ve správné míře… Stejně jako nahota žen ve filmech vs. nahota mužů, všimli jste si toho rozdílu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Mám tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/simulato­ry-oralniho-sexu/elegance-oral-clitoral-stimulator-dreamy-black a neskutečný požitek :) Fakt super, doporučuju koupit…

před 1145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Dobrý den, dotaz prosím… našla bych tu někoho kdo si sem tam něco objedná z eshopu s erotickými hračkami? Chtěla bych nám s přítelem koupit na výročí nějakou hračičku, ale potřebovala bych, aby šlo o diskrétní zásilku. Nevíte jestli je něco takového možného a nehledám to zbytečně?

před 1479 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Ahojky, koukala ses na ty e-kondomy? 😛 Co jsi tam vybrala? Oni mají nabídku úplně super, já tam vždycky něco vyberu :D

před 1114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, úplně super je tento shop https://e-kondomy.cz. Tady si objednáváme my a vždycky jsme byli spokojeni. Jednak jsme našli to, co jsme hledali a jedna teda víme, že tento shop doručuje opravdu diskrétně. Čili mrkni a doporučuju.

před 1445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jj, díky moc za info a za doporuční :) Už jsem si tam koupila simulátor orálního sexu. Ještě musím vybrat nějakou hračičku pro nás oba 😛 Nemáš nějaký typ? :)

před 1422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Tyyyy jo… simulátor orálního sexu? Jaký to je? Jako real?

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Tak co, koupila sis ten simulátor? Jak jsi s ním spokojená? Já si teď dělám zálusk na tuto hračičku https://e-kondomy.cz/vy­robci/irresis­tible?dir=asc&or­der=created_at 😛

před 1295 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ten simulátor je senzační, že? :) Taky jsem si ho tam koupila a naprostá paráda 😛

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Hele, já jsem ho zatím nekoupila, ale co jsem tak viděla, tak bych řekla, že to bude paráda. Já jsem si na e-kondomy teď koupila venušiny kuličky a z těch jsem teda naprosto nadšená. Fakt můžu jenom doporučit.

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

To máš pravdu. Kuličky jsou klasika, co nikdy neomrzí. Pořád je to jeden z nejlepších rajců.

před 1265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

No, to je pravda. Ale já jsem teď propadla kalhotkám s otvorem. To je naprostá paráda… Na rychlovku úplně super.

před 1214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Holky, ještě doporučím… koupila jsem si tyto kalhotky https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/tanga-a-kalhotky/sharon-sloane-latex-open-crotch-panties-latexove-kalhotky-s-otvorem-v-rozkroku-cerna a jsem z nich hotova… i chlap. Fakt rajcovní…

před 1295 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jj, venušiny kuličky jsou senzační, ale co jsem teď teda objevila a z čeho jsem totalně hotova, je tato jejich novinka https://e-kondomy.cz/vy­robci/irresis­tible/irresis­tible-desirable-pink. Je to fakt požitek…

před 1325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

A ty ty kuličky nosíš i jako v prběhu dne? Slyšela jsem, že to stojí za to. Ale zatím se teda bojím s nima vyrazit…

před 1236 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Hele, tohle vypadá hodně dobře… Jak jsi s tím spokojená? A ty kuličky máš jaký?

před 1267 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek