loruen

Proč je pan ministr Kalousek arogantní ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože není ministr.

Další odpovědi
zjentek

Protože se neumí chovat. Špačkem na něj!

dubraro

Protože trpí antisociální poruchou osobnosti. Tak postižený člověk by měl být izolován a ne připuštěn k rozhodování o životě jiných.

anonym

Protože si to může dovolit.

hapiky

Má zločineckou krevní skupinu.

suaeda

Na to je třeba se zeptat v Bechyni. Ale pozor ať nedojdete od místních k úrazu.

Kryšpín

Není arogantní sloužil věrně při budování komunismu a po velkém sametu se přizpůsobil každé šlechtě, která vládne a to vyžaduje určitou orientaci

ivzez

Protože si nevidí na špičku nosu
a protože mu to prochází…