zjentek

Proč je obrovské množství kupovaných potravin cítit po plísni, rybím a žluklém tuku snad nejvíce za posledních 50 let?

Povrchově za všechny jen nakládaná řepa, rozinky, sáčkovaný čaj, strouhaný kokos, mletý mák… – vše z řetězců. Abych mohl tyto potraviny z řetězců vůbec pozřít, potřeboval bych přinejmenším kovida! Je zde ještě někdo, kdo podobný „fenomén“ sleduje? Co vy na to? Ne? Nikdo nic?

Zdroj: zkušenost.

(Poznámka: zřejmě jsem si příliš pozdě uvědomil, kdo je „řadový ovčan“ a jak jednoduché je vydělat na něm jmění.)

Odpovědi
autacek

Babišovy dobroty nekupuji, tak že nevím.

Kepler

Domnívám se, že se na tom podílí pandemie: nedodržují se výrobní postupy, šlendriánství. Nejsi sám, kdo to pozoruje. Příklady: sirup Caprio – po nalití do čaje nebo vody se vytvořil nechutný sliz. Sádlo Řezníkův talíř – na první pohled se zdálo v pořádku, ale po tepelném zpracování smrdělo tak, že jsem celé kuře musel vyhodit. Česnek – zdánlivě OK, ale polovina palice byla ztrouchnivělá. Dříve dobrý chleba je teď prostě hnusný. Vše z Penny…

nyjono

Nejčastěji nakupuju v Glogusu a nic takového mi nepřišlo.

elkon

Humusy nekupuji, tak nevím. Nic takového nevybírám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GM

Mám zkušenost se zatuchlým mletým mákem. V Penny nenakupuju, podle mě tam prodávají odpad z celé Evropy. Chodím tam jen pro kočičí stelivo.

zjentek

Ad Kepler: Tak to jsem rád, že necítím a nevnímám úplně sám. Bo někdy mně to tak venku přijde. );

zjentek

…A jde o koloběh. Řadový ovčan je tím, kým je, neboť jsme to, co jíme. Dobrou chuť a nezapomínejme také, co říkal pan Bakuř! (By the way, tabák před 40 lety voněl zcela jinak – hezky. A není to kovidem.)