Avatar uživatele
zjentek

Proč je obrovské množství kupovaných potravin cítit po plísni, rybím a žluklém tuku snad nejvíce za posledních 50 let?

Povrchově za všechny jen nakládaná řepa, rozinky, sáčkovaný čaj, strouhaný kokos, mletý mák… – vše z řetězců. Abych mohl tyto potraviny z řetězců vůbec pozřít, potřeboval bych přinejmenším kovida! Je zde ještě někdo, kdo podobný „fenomén“ sleduje? Co vy na to? Ne? Nikdo nic?

Zdroj: zkušenost.

(Poznámka: zřejmě jsem si příliš pozdě uvědomil, kdo je „řadový ovčan“ a jak jednoduché je vydělat na něm jmění.)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? autacek, da ny před 1215 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Babišovy dobroty nekupuji, tak že nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Domnívám se, že se na tom podílí pandemie: nedodržují se výrobní postupy, šlendriánství. Nejsi sám, kdo to pozoruje. Příklady: sirup Caprio – po nalití do čaje nebo vody se vytvořil nechutný sliz. Sádlo Řezníkův talíř – na první pohled se zdálo v pořádku, ale po tepelném zpracování smrdělo tak, že jsem celé kuře musel vyhodit. Česnek – zdánlivě OK, ale polovina palice byla ztrouchnivělá. Dříve dobrý chleba je teď prostě hnusný. Vše z Penny…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nejčastěji nakupuju v Glogusu a nic takového mi nepřišlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Humusy nekupuji, tak nevím. Nic takového nevybírám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
GM

Mám zkušenost se zatuchlým mletým mákem. V Penny nenakupuju, podle mě tam prodávají odpad z celé Evropy. Chodím tam jen pro kočičí stelivo.

před 1215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ad Kepler: Tak to jsem rád, že necítím a nevnímám úplně sám. Bo někdy mně to tak venku přijde. );

před 1215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…A jde o koloběh. Řadový ovčan je tím, kým je, neboť jsme to, co jíme. Dobrou chuť a nezapomínejme také, co říkal pan Bakuř! (By the way, tabák před 40 lety voněl zcela jinak – hezky. A není to kovidem.)

před 1215 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek