Dzejkob

Proč investoři neinvestovali do Odpovedi.cz ???

Odpovědi mám rád, nechápu to … viz odkaz: http://finance­.idnes.cz/den-d-to-je-bouda-a-tunel-shodli-se-investori-na-to-neskocime-p4a-/inv.asp?c=A110215_­141224_inv_sov

Odpovědi
BEAES

Já si myslím, že to pan Štípek neuměl dost dobře prodat.
Aha, tak to jsem netušila, že je to sestříhané a do TV jde jen část vyjednávání. Škoda.

jan

Majitelé serveru (majoritní akcionáři) se rozhodli nenabízet podíl v české verzi i s vědomím, že to může být trochu kontroverzní při vyjednávání. Jinou formou než dvěma společnostmi toto lze realizovat obtížně. V pořadu je velmi omezený prostor pro vysvětlení celé problematiky a prezentující je instruován omezit se na cca2 stránky zkráceného finančního plánu. Celý pořad je pak sestříhán do deseti minut a některé věci nezazní nebo není prostor je vysvětlit. V plánu, který byl prezentován byla symbolická částka za provoz a správu serveru a celá aplikace včetně budoucích aktualizací by byla nové firmě poskytnuta zdarma – vývoj je na straně české verze.
Je třeba pořad chápat především jako televizní show, kde se investoři (zejména někteří) snaží vyvolat kontroverzi a udělat pořad zajímavý. Pro nás je důležité, že se nám podařilo zprovoznit plánované jazykové verze a že se o serveru dozvědí další uživatelé internetu.

Jan Štípek
Odpovědi.cz

.

myslim, ze se absolutne nevyznaji v online businessu a to uz ukazali nekolikrat. i kdyz se tvari, ze jsou reditele zemekoule…

Radak

Tihle lidé jsou velice opatrní na SVÉ peníze. Na to mají právo. Otázka je, proč kvůli tomu musí dělat za každou cenu z druhých blbce. A to, že online businessu nerozumí, je další důvod, přece nebudu investovat do něčeho, čemu nerozumím. Když mají na výběr a tolik lidí jim leze až kamsi. To všechno neznamená, že odpovědi.cz by byly špatný projekt. Protože jsou mé oblíbené, moc si přeju, aby jim to vycházelo i finančně a přežiju tady i reklamy. A oblíbené to tady je, to je vidět.