Avatar uživatele
Dzejkob

Proč investoři neinvestovali do Odpovedi.cz ???

Odpovědi mám rád, nechápu to … viz odkaz: http://finance­.idnes.cz/den-d-to-je-bouda-a-tunel-shodli-se-investori-na-to-neskocime-p4a-/inv.asp?c=A110215_­141224_inv_sov

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, BEAES, Radak před 4814 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Já si myslím, že to pan Štípek neuměl dost dobře prodat.
Aha, tak to jsem netušila, že je to sestříhané a do TV jde jen část vyjednávání. Škoda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jan

Majitelé serveru (majoritní akcionáři) se rozhodli nenabízet podíl v české verzi i s vědomím, že to může být trochu kontroverzní při vyjednávání. Jinou formou než dvěma společnostmi toto lze realizovat obtížně. V pořadu je velmi omezený prostor pro vysvětlení celé problematiky a prezentující je instruován omezit se na cca2 stránky zkráceného finančního plánu. Celý pořad je pak sestříhán do deseti minut a některé věci nezazní nebo není prostor je vysvětlit. V plánu, který byl prezentován byla symbolická částka za provoz a správu serveru a celá aplikace včetně budoucích aktualizací by byla nové firmě poskytnuta zdarma – vývoj je na straně české verze.
Je třeba pořad chápat především jako televizní show, kde se investoři (zejména někteří) snaží vyvolat kontroverzi a udělat pořad zajímavý. Pro nás je důležité, že se nám podařilo zprovoznit plánované jazykové verze a že se o serveru dozvědí další uživatelé internetu.

Jan Štípek
Odpovědi.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
.

myslim, ze se absolutne nevyznaji v online businessu a to uz ukazali nekolikrat. i kdyz se tvari, ze jsou reditele zemekoule…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Tihle lidé jsou velice opatrní na SVÉ peníze. Na to mají právo. Otázka je, proč kvůli tomu musí dělat za každou cenu z druhých blbce. A to, že online businessu nerozumí, je další důvod, přece nebudu investovat do něčeho, čemu nerozumím. Když mají na výběr a tolik lidí jim leze až kamsi. To všechno neznamená, že odpovědi.cz by byly špatný projekt. Protože jsou mé oblíbené, moc si přeju, aby jim to vycházelo i finančně a přežiju tady i reklamy. A oblíbené to tady je, to je vidět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek