Shady

Proč holky milují ty co jsou napůl v kriminále?

často to tak je že milují ty co je mlátí a chlastají

Nejlepší odpověď
Psychotic

Jako mají muži podvědomou touhu se spárovat s krásnou ženou, mají ženy podvědomou touhu se spárovat se silným a dominantním mužem. Takovým pudům se dá jen obtížně postavit.

Ohledně „mlácení“ je to taky z psychologického hlediska relativně jednoduché. Můj známý je policejní psovod. O psy se stará perfektně, včas najíst, procházky atd., ale když pes neposlechne, vzdálí se od formace nebo tak, dostane takový kopanec, že chytí druhou o strom. Týrání zvířat? Houby s octem. Ti psi ho bezhlavě milují, že by za něj život položili. Pozitivní vztah zkrátka vyžaduje respekt. Pokud jsi pořád hodný a snášíš druhému modré z nebe, jsi pro něj hadr. Není v tom zlý úmysl, tak prostě náš mozek funguje. Zato když jsi občas zlý…
Tím neříkám, že bys měl někoho mlátit. Jen prostě ne každý má mentální kapacitu získat si respekt jinak než násilím. A někteří lidé na to reagují kladně. Jiní ne.

A nakonec pochybuji, že by chronický alkoholismus ženy považovaly za kladnou vlastnost. Spíš je to záležitost „ber špatné s tím dobrým“. To „dobrým“ by taky zasloužilo uvozovky.

Další odpovědi
anonym

Nemáš pravdu. Ženy většinou mají rády skutečné chlapy a ne „slečinky a bábovky“. Bez problémů se zákonem, bez ožraly a bez násilí se zcela určitě obejdou.

Awe

Nad tím jsem taky nedávno přemýšlel…Kdyby si alespoń našla pořádného „mafiána“ a né blbečka co hraje na matech,fetuje a krade a že to jsou většinou šikovné holky které si zkurví život

Nuk nuk

Na tom tedy nic pravdy není. Mne osobně kriminálníci, ožralové a chlapečci se sklonem k násilí nikdy nelákali, spíš naopak. Je pravda, že my ženy asi milujeme silné pány, ale silné především psychicky. Troska, co svou sílu dokazuje tím, že čas od času někoho zmlátí a zbytek propijou, zase tak lákavá není.

Na druhou stranu znám také pár žen a dívek, které se někoho takového zuby nehty drží, a i když se s ním pak rozejdou, najdou si podobný kousek. Myslím, že u takových pochází problém z rodiny, kde byl otec právě takový a ony se podvědomě řídí pravidlem, že partnera hledají podle otcovského vzoru, nebo naopak otec chyběl, případně dominovala matka.

LysoňXXX

Však neboj. Ony si na tebe vzpomenou, až budou mít 3 děti s tím grázlem co je v kriminále a neplatí alimenty.. Pak je jednoduše pošleš do zadnice :)