huxa

Proč existuje poruchová služba, když je poruchová?

http://www.ptas­.cz/poruchova_sluz­ba/

Nejlepší odpověď
baghira

huxa patrně nepotřebuje odpověď, jen naznačuje slovní hříčku (poruchová služba = služba, která má poruchy)

Další odpovědi
Lucijej

Vždyť to píšou hned na začátku:
„Poruchová služba je Vám k dispozici nonstop – máte-li problém s dodávkou tepla či teplé vody.( dispečinky jsou rozděleny dle oblastí ).“

Je to služba, kde můžeš nahlásit nějaký problém = poruchu, né, že ta linka je poruchová, ikdyž to by se mohlo stát (třeba špatný signál), ale to už by pak byla porouchaná poruchová služba.

Drap

Nepochopil jsem na co se ptáš ?

hanulka11

lépe řečeno je to pohotovost , kam hlásíš poruchy

anonym

Drape,zřejmě to není ta naše oblíbená – plytká!