vas999

Proč dostáváme body za to, že se přihlásíme?

Proč nám vlastně tady na odpovědích.cz naskakují body za to, že se přihlásíme? Podle mě je to blbost. Jistě, je pěkné že jsme aktivní, ale to pak stačí jednou za den se přihlásit, pak zase odhlásit, a za necelé tři roky jsme bronzový uživatel a cca 30 let jsme již uživatelé zlatí (pokud si správně pamatuji ten bodový systém). 30 let je sice poněkud dlouhá doba, ale pokud onen uživatel občas položí nějakou otázku nebo napíše nějakou odpověď, tak za to třeba jeden nebo dva body dostane a čekání je hned kratší. Navíc na stříbrného uživatele stačí snad jen polovina bodů a z mého pohledu je to skoro totéž. Všechny ostatní body chápu, ale tohle mi pořád vrtá hlavou.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… tím že se přihlásíš, se předpokládá, že si třeba nějakou otázku přečteš, ale předevšim někteří uživatelé, první co uvidí, bude reklama, a vo tom to je …

Další odpovědi
led

Je to odmena majiteľa tejto stránky za zvyšovanie ratingu stránky.
„Rating (z angl. "stanovenie sadzieb“) môže byť:
všeobecne: systematické hodnotenie stavu, kvality, vlastností, vývojaschopnosti niečoho alebo niekoho alebo výsledok tohto hodnotenia (spravidla v podobe stupňa nejakej stupnice)" https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Rating