kastrololej

Proč dostávají v médiích neustále prostor analytici jejichž prognózy se nikdy nenaplnily?

Například vojenský a bezpečnostní analytik Lukáš Visingr. Ten chlap má snad od začátku rusko-ukrajinského konfliktu 95% úspěšnost v tom, že se nestane to co prognostikuje…

Odpovědi
elkon

Brečíš na nesprávném hrobě, když tě to zajímá, tak se ptej tam kde to vysílají.

zjentek

Ten jehož předpovědi se naplnily a nemá další a nové a zajímavé, může jít od válu už nemá co nabídnout, viz Kocáb vyženu všechny Rusy mafie Karvoly Vary dostanou výjimku, každému podle potřeb staniž se.

INRI

Lidi dělají chyby a tak nikdo není dokonalý

Pepa25

Lukáš Visingr má jediný problém: od začátku tvrdí, že Rusové „speciální vojenskou operaci“ projedou, třeba pravdidě popsal toto: https://echo2­4.cz/a/StFQu/­rusky-strategicky-debakl-blitzkrieg-se-nekona-operaci-provazi-amaterismus

To mu samozřejmě v očích proruských trollů dost škodí …