Avatar uživatele
Zlatý

Proč děláte, že nic nevite?

Tak jsem si to přečetl a jsem docela znechucen. Mazat tady může pomalu kde kdo a ještě se tomu díví.
Doplňuji:
No číst ještě umím !! Je tam stříbrný i zlatý. Obojí ale je na dvě věci na nic a na .....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nedělám,že nic nevím,jen jsem spala. Mažu pouze otázky-neotázky,kde jejich pisatel uráží a napadá nějakého uživatele za jeho názor. Dělám to zcela výjmečně a vždy to pořádně promyslím. Tyto stránky nebyly založeny proto,aby se tu lidé navzájem uráželi a napadali.

Jo a mimochodem,nahlásit závadnou otázku,či odpověď může každý z vás,ne jen zlatý,či stříbrný,ale kdokoliv kdo je přihlášen....Miroslave nechápu co kde nemáte napsáno?!

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Nedá mně to, abych znova nereagovala. Opakuji po čtvrté, že jsem označila urážlivé otázky, které se týkaly Bumbese. Nevím, o kterých mluvíte Vy.

Domníváte se, že je správné, aby si urážky a názory naštvaného kluka, i když je psal v afektu, četli i ostatní? Já jsem si o Bumbesovi vytvořila svůj názor. Proto nepotřebuji vědět nic víc. Kdybych měla zájem, mohu mu napsat - záleželo by na něm, zda odpoví nebo ne.

Pokud někdo smaže běžnou otázku (neotázku), nevím co dodat. Může třeba závidět, být na někoho naštvaný.
Já jsem nikdy v takovéto komunitě nebyla, proto mě překvapilo, jak dovedou být lidé zlí. Sama jsem to zažila na vlastní kůži. Ale našla jsem zde i milé a příjemné lidi.

Ještě ke Kenyrtsovi, Badovi atd. Tato osoba zde byla, ale Kenyrts odešel, přišel Bad. Zrušil profil, začal znova. I já jsem kvůli neobjektivnímu bodování, nadělování červených palců za správné odpovědi, odměňování zelenými palci z falešných profilů odešla, ale nakonec se vrátila.
Stačí být pozorný a sledovat způsob vyjadřování. Potom zjistíte, že je zde několik jedinců, kteří vystupují pod více profily a nadělují si body.
To považuji za daleko horší nešvar.


Avatar uživatele
Zlatý

já jsem stříbrný a nikde nevidím, že bych mohl něco smazat. Takže já to nejsem. A jak už jsem psal, jsem z toho jelen, teda z toho jak jsem četl o tom bodování.
Doplňuji:
Tak mosoji, upřesním svou odpověď.
Včera-tedy dnes při této debatě, kdy opravdu nemám žádné políčko na smazání jsem zkusil jednu věc. Tak jak psali ostatní o nahlášení závadnosti. Nahlásil jsem závadnou odpověď Quentose u otázky "Ztráta kalendáře, prosím pomozte", jelikož jeho odpověď se mi zdá nevhodná.
Jakmile jsem odpověď nahlásil, tak z titulu mého stříbrného postavení jeho odpověď hned zmizela. Nebyla však smazána. to jsem zjistil až nyní. Jeho odpověď je opět zpátky i s palci. Znamená to tedy, že pokud nahlásím (stříbrný a zlatý) závadnou otázku-odpověď, tak tato se nezobrazuje do doby než administrátor rozhodne.
Jaké má kritérium administrátor nevím, jelikož mu do hlavy nevidím, ale berme to tak, že je nezávislý auditor. Já myslel že odpověď je závadná a admin rozhodl, že není. Prostě to tak berme a tečka.


Avatar uživatele
Zlatý

Ano Mosoji mohl by ty otázky mazat kdokoliv z nás,ale protože já je nemažu proto jsem napsala že já jsem to nebyla.


Avatar uživatele
Bronzový

Že já nečet to bodování celé. Aha takže Stíbrný a zlatý můžou označit otázku za nevhodnou a ona hned zmízí. Taky můžou otázky opravovat atd. atd. To je fajn. Moc se omlouvám, moje chyba že jsem to nečetl - ale nemohli jste něco říct, nebo naznačit když jsme tu honili tajemného ducha "admina" ?

Citím se přihlouple :)


Avatar uživatele
Registrovaný

coz to mas jedno ja jsem tu novy a taky tomu nerozumim :-)


Avatar uživatele
Registrovaný

Já sice nečetla kdo může nebo nemůže mazat atd ale myslím si, že smáznout tady cokoliv může administrátor.. to je ten človíček co tu řídí celý tenhle cirkus ... pokud se mu zdá, že je něco shnilého ve státě Dánském ... jééé nevím jestli si to vůbec přečtete a moje odpověď se sem vůbec dostane :-D a nebude rovnou smáznuta :-D

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

mosoj

To jsou jenom povídačky a pohádky pro dětičky. Už jsem tady zažil Bada, Bananas, Kenyrtse. Jeden podvod vedle druhého. Komu mám tedy důvěřovat ?
Toto právo uživatelům do ruky nepatří !!!

Avatar uživatele
Zlatý

mosoj

To jsem ale zvědavý jak to dokážete. Čím Vás bude víc tím horší vztahy tady budou.
Takže palce ne, ale mazat a zasahovat ano ??

Avatar uživatele
Zlatý

Miroslavst

musíme si snad důvěřovat. Pokud řeknu že to nejsem, tak je to pravda. Jak to dokážu? Jednoduše.
1) buď napíšu mejl s tím, že naskenuju obrazovku a nic na smazání tam není
2) až budeš stříbrný, tak uvidíš, že tam nic na mazání není.

Avatar uživatele
Zlatý

mosoj

Nechci toto právo. Je zajímavé jak jste všichni byli potichu a ještě si z nás dělali legraci, jako kdo že to tu maže atd.
Možna, že ty to nejsi, ale není mou vinou že se to děje takto tajně. Znovu říkám tato pravomoc do ruky uživatelům nepatří a za tím si stojím. Pokud to takto zůstane máme po odpovědích za to Vám ručím.

 

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1031
Zlatý annas 949
Zlatý quentos 889
Zlatý mosoj 566
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 513
Zlatý marci1 509
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 387
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.