Michal47

Proč co-pilot Germanwings spáchal sebevraždu, když s ním byla jeho přítelkyně těhotná?

Nebo syndrom vyhoření je slučitelný se sexem, který není relaxační, tj. s takovým, který je výsledkem úsilí o miminko?

Nejlepší odpověď
Emefej

To už bylo vyšetřování uzavřeno? Je sebevražda prokázaná?

Další odpovědi
Funna

a nenapadlo tě, že možnáprávě proto?…to co tobě (a obvykle většině) připadá jako důvod k radosti neznamená, že to tak mají všichni…

klumprt

Člověk, který tohle udělal to nemohl mít v hlavě v pořádku. Respektive musel tam mít ukrutný bordel. V tomto případě je vcelku bezpředmětné stavět to do souvislosti s nějakou přítelkyní a jejím těhotenstvím. Mohlo se mu v hlavě honit cokoliv. Třeba, že přítelkyně není těhotná, ale že má v sobě vetřelce. Kdo ví?

mosoj

Jak to víš že to byla sebevražda. Nějak málo se o tom mluví, zejména o tom jak ostatní piloti nechtěli nastoupit do práce. Skutečnou příčinu se obyčejní smrtelníci nedozví, tak jako v předchozích případech.

anonym

Souhlasím s -Funna-.Co když se nechtěl ženit a nijak vázat a tohleto bylo svazující.Nebo co když byla těhotná s jiným a on to nemohl unést?
Nelze každé těhotenství brát jako radostnou událost.Ale to poznáš až budeš starší či dospělejší, protože jinak by tě takováto otázka ani nemohla napadnout.

lota

On spáchal sebevraždu? Tomu máme věřit? Pár dnů po nehodě ví přesně, co se stalo. Jak to, že letadlo sestřelené na Ukrajině je doteď předmětem dohadů? Potřebují najít viníka, co je komu do toho, jestli je jeho přítelkyně těhotná nebo jestli jsou rozejití.

gecco

I kdyby spáchal hromadnou vraždu a sebevraždu – jak to souvisí se sexem?

Agneta

„…který je výsledkem úsilí o miminko?“

A ? Tak úsilí to musí být? :DDDDD (řekla bych, že jen když je strašně hubená, nebo strašně tlustá, pak…se to nepovede)
Ale k tomu PROČ…: duševně nemocných je až 8% populace, počítáme-li „tak nějak“ celkově, z toho pak na tom může být jen malá část tak špatně, že se musí léčit, zbytek své problémy zatajuje. Za velký problém už považuji přání středoškoláků „studovat psychologii“…
Kdo tohle přání vysloví, není úplně v pořádku:D

led

Zamýšľate sa predčasne. Je to len ako jeden z pravdepodobných variantov vyšetrovania. Práve, kvôli predčasnému zverejneniu týchto dohadov francúzskí piloti podávajú trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, ktorý zverejnil dôverné údaje z vyšetrovania a ovplyvňovanie nielen verejnej mienky proti konkrétnemu človeku ale aj ovplyvňovanie zodpovedného vyšetrovania tejto leteckej nehody. Komu to prospieva? Pravde, alebo …?
.
Vaša 2.otázka je hodná samostatnej odpovedi odborníka z oblasti psychológie, nedávajme ju do súvislosti s touto leteckou nehodou.

Michal47

Pro Lotu: Možná depresivní člověk opravdu může někoho přivést do jiného stavu, ale ona osoba z toho sotva může být šťastná…

Michal47

Milý Gecco! Množství dětí počatých teprve metodou „in vitro“ je důkazem, že zárukou úspěšného početí není téměř nic. A už vůbec ne deprese. Proto jsem tu otázku položil.