zjentek

Proč chlapům většinou vadí sex jejich drahých poloviček s ostatními?

tahle doba je tak hektická, že přestávám chápat nelogický věci ..tak chlapi by chtěli si „vrznout“ kdekoliv a kdykoliv, ale ta jejich „pýcha něco vlastnit“ jim nedovolí hodit ženu „do placu“ ..no to je hrůza, navíc 90% z nich je vzrušenejch už jenom z představy svý manželky „v place“! A těm jejich chuděrám ten izolovanej „rodinnej“ sex prej nevadí (tam je pravda total tabu) ..takže vzrušený chlapy ony zřejmě nemaj rády
..tak proč?
Doplňuji:
carpediem: nevím, zda seš chlap nebo ženská, ale to by ses divil, co chtěj ženský doopravdy ..mně by bodla odpověď ve stylu- přehlížím co vidím, vidím co okolo skutečně je

Nejlepší odpověď
carpediem

Zjentku svěř se, kdo ti nechce pujčit starou? :-ooo

S ženou se neháže, a už vůbec ne do placu:-D
Doplňuji:
přehlížím co vidím, vidím co okolo skutečně je

Už je ti líp? :-ooo

Další odpovědi
anonym

Protože jsme chlapi normální,jestli chceš ty půjčovat svojí starou,nikdo ti v tom nebrání

Elk

…jsem se tak dlouho nezasmál…dědku!, co to máš za nápady? Zřejmě je tady více těch 10% tních, které by taková otázka – potažmo daná na Odpvědi – vůbec nenapadla, než zoufalců, zabývající se sexuálníma úchylkama a představama. Už jsi tohle řekl doma partnerce? Kolik bylo facek?
ACH JO…?

arygnoc

kedysi to vysvetlil jeden sedliak.

sex, resp nevera, sex s iným/inou, je ako gumáky – keď do nich naserieš (ženská nevera), už sa ti boty hnusí obuť si, keď sa v nich prejdeš po hovne (mužská nevera), gumáky opláchneš a ideš ďalej.

;-Q

suaeda

Četl jsem, že starý zvyk u Eskymáků byl půjčit svoji manželku na noc návštěvníkovi. Zda to platí dodnes to nevím.

marci1

Sexuální vztahy jsou v dnešní době tak nelogické ( alespoň pro mě ). Nejlépe je se domluvit už před tím, než budou spolu žít, co by vlastně od sexu chtějí, jak by jim to vyhovovalo a co dokáží „tolerovat“ nebo „netolerovat“. Od začátku to mám „ošetřené“ a vím, jak to bude probíhat. 🙂

Awe

Půjč mi svou a já jí protáhnu

lota

Myslím, že to není tak jednostranné. Ani mužská nevěra není tak jednoznačně tolerovaná, ale touha „si vrznout“ je jim asi vlastní jako lovcům…

Banán88

tak nevim.. zde ma asi jednoznacnou a primou odpoved marci1, vztah je z pravidla zazity jen o samci a samici, pochopitelne, stejne tak jako samec se zdrave ohlizi po zdatnych a opet sexualne pritazlivych samicich, ma to stejne tak dano i samice. Pokud spolu chteji zit a tim i patrit jen jeden druhemu, pak je to spravne pokud se drzi jen doma se svymi sexualnimi pudy. Ale urcite je to na dohode, pokud samec chce lovit nadale pres spokojeny vztah, nemel by takto branit ani samici a naopak, pokud jim tato sexualni volnost vyhovuje, v poradku. Pak ale prichazi problem, pokud samec chce svou sexualitu upotrebit i v cizich vodach, ale je znacne majetnicky a toto stejne chovani nechce schvalit i sve samici. Myslim, ze je to stale takovy jev pochazejici z prirody, kdy ja jako samec, mam zajem predevsim na tom, aby hlavne muj rod byl zachovan a nemisil se s rody jinych samcu me cizich a tim i rivalu. Jako pohlavne vyspely samec na vrcholu svych sil, se notne snazim shromazdovat co nejvice samic pod vladu sveho udu a z rivality a udrzeni vlastniho rodu nechci svou samici pripustit k jinemu samci. Dnes tam muzeme priradit i slovicko „sobectvi“. Ovsem stale existuji tzv slabi samci, kteri jsou radi, ze si je vubec nejaka samice pusti k telu, a tak uz jen z „obchodniho hlediska“ typu ja tobe a ty me, pevne doufaji, ze kdyz svou samici pusti k jinemu samci, tak druhy samec uvazi za vhodne ucinit krok stejny. Nacez slaby samec doufa, ze jeho geneticka informace v podobe spermatu bude natolik silna, ze prebije genetickou informaci konkurujiciho samce, cemuz dnes muzeme rikat „vypocitavost“ Ovsem vysledek nelze ovlivnit… A my jako civilizovani lide, za tim vidime jen sexualitu a vzruseni… jestli to tak je ci neni, pochopitelne nemohu tvrdit s naprostou jistotou, ale nejakou logiku to dava… (tedy alespon me) .. Kazdopadne patrim mezi samce, jemuz staci samice jedna a totez vyzaduji od sve samice, jestlize chceme zmenu, tak fantazii se meze nekladou a zkouset se da ve stale dvojici cokoliv :)

…pokud se mnou nebude samice spokojena, necht mi to vcas rekne, a oba si muzeme hledat nove druhy :)
Doplňuji:
… uff.. jdu spat.. brou noc

zjentek

Banán, nemusels psát, že zuby se musej čistit pastou a 2× za den a že po každým jídle musíš orbitku ..to každej ví

zjentek

Elk, teď mluvíš jako holka ..jo a myslíš 10%ní heteráky? ..protože podle všeho, 90% jsou bu.zny

zjentek

Awe: žádnej problém ..a pak si s ní v klidu řekneme, jestli seš stejnej frajer jako na fotce

zjentek

carpediem, mně bylo dobře i předtím, akorát po tvým doplnění se ujasnilo, že seš ženská ..víc hodnoty tam není