mosoj

Proč by měl admin Odpovědí jít ve svém zájmu do autoškoly?

Odpovědi
zjentek

U platforem, zakládaných na bázi odpovědí jejich samotných uživatelů, je admin nejspíše zbytečným výdajem. A zde se to projevuje.

Za druhé, když na netu hledám odpovědi laiků (a podobná platforma vlastně O NIČEM JINÉM ani není), měl bych u nich počitat i s přiměřenou úrovní.

Já se zde pro změnu setkal s moralizováním: Prý tamten se ptá hloupě, ten zas odpovídá, co není pravda, domácí úkoly neřešíme, s bolístky mazej k doktorovi, ptej se dle pravidel etiky a češtiny, jinak jsi za hulváta u stolu slušných, atd., atd… Moralizování v nejčiřejší podobě. Kodex platí, podstata platformy nikoli.

Funna

proč by měl chodit, odpověď je chybná, proto návrh na vymazání…není pravdou, že odbočení provedeš ve stejném pruhu ve kterém stojíš, protože pokud je jeden pruh na odbočení, ale odbočuješ do míst, kde jsou např, tři, můžeš si vybrat, kam zajedeš…tz. při odbočení do prava nemusíš zajet do pravého pruhu a teprve po opuštění křižovatky přejet vlevo, ale můžeš jet rovnou doleva…

cukrar

mosoj, však víte, že by měl jít každý řidič na pravidelné školení řidičů.