Shady

Proč bezpečnostní složky USA nezveřejnění záběry z útoku na Pentagon?

Dnešní situace evokuje že v tom mají prsty, že mají co skrývat.Se zveřejním záběrů(kterých musí být tisíce) by utnuli konspirační teorie.

Odpovědi
setapouch

Ať zveřejní cokoli, vždy se najdou pochybovači. Copak nekoukáš na filmy? Jsou v nich triky a přece by člověk nepoznal rozdíl od skutečných záběrů.

led

Zábery vhodné na zverejnenie zverejnili. A tie nevhodné slúžia k iným neverejným účelom.
Je to ako s lietadlom nad Ukrajinou, napriek správe vyšetrovacej komisie o príčinách havárie, ktoré popreli zásah raketou, či streľbu z iného lietadla, tieto názory a tvrdenia v médiách zotrvávajú, aby ospravedlnili „predčasné sankcie“ voči Rusku.
Sú informácie, ktoré sa servírujú verejnosti na zlatom podnose, (aby nepostrehla špinavý obrúsok) a sú informácie podané na drevenej popraskanej tácke, čo väčšina verejnosti odmietne, pre jej odpudivý zovňajšok. Možno práve pre jej priamosť tú pravdu nevidno.
Konšpiračné teórie mnohokrát vznikajú aj pri natieraní masla na chlieb, máme preto prestať natierať?

Pepa25

Vždyť je zveřejnili: http://en.wiki­pedia.org/wiki/9/11_con­spiracy_theori­es#The_Pentagon
Těch kamer samozřejmě nebyly tisíce(?), ale 3–4, kde je něco vidět a závěry z nich viz zdroje v odkazu.

ahold

V dokumentu ČT http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/104884376­22-americke-stoleti-ocima-olivera-stonea/2133825559­90008-vzestup-spravedlivych/
můžeš najít najít odpovědi na mnohá PROČ.
Takový dokument by se měl vysílat v hlavním vysílacím čase. Aby měl člověk možnost pohledu z druhé strany. ČT ho vysílala v neděli po půlnoci, kdy je minimum diváků. A aby bylo jisté, že se příliš nerozšíří, tak jdou přehrát pouze poslední díly.
Záměr?

PetrXY

Podle průzkumů bylo zjištěno, že v současnosti 60 procent obyvatel USA nevěří tomu, že 11. září proběhlo tak, jak bylo oficiálně zveřejněno. Co na to říci? Dokumenty, které vysílá naše ČT, a zvláště k tomuto tématu, bych nebral vůbec vážně. Už i „vrabci na střeše si cvrlikají“ , že naše ČT není tak nezávislá, jak se snaží tvářit. Viz prezentace událostí o Ukrajině.