krabičák88

Proc bezdomovci piji prevazne krabicove vino ?

Kdyz i ve skle stoji ± stejne (videl jsem hodnekrat pod 30 kc)

Je to nejaka homeles tradice ? Nebo si z tech krabic (protoze maji tvar jak cihly) stavi barak ?

Odpovědi
Alesh

Tak je to takové praktické, ne? nemůžeš tu flašku rozbít, nepotřebuješ vývrtku a kvalita je tak nějak stejná, tedy žádná. A za flašku si podle mě vždy něco připlatíš oproti krabici.

mosoj

Protože jsou chytří a nepijí metylák.

jinsun

jelikož stojí do 15kč, tak to mají vyžeberáno docela rychle, vem si kdyby čekali až budou mít 150 na vodku, to si koupěj radši denně 1 krabičáka a jsou happy

Lamalam

Krabice je skladnější, do báglu se jich vejde víc, než lahví.

petra15

no to jsi nás uz zase prekvapil ! ted uz jsi krabicák88 ! tak rekni kámosovi jjj12345 at se zlepsí…:-)xD

krabičák88

,,ted uz jsi krabicák88"

Pockat ! Ja jsem tu novy, nikdy jsem tady nemel ucet..

S pozdravem krabičák88

petra15

a pred tydnem jsi jeste byl pravicák88 né ? a co tvuj kámos krftwrk ?