Ušel ventil

Proč admin nereaguje na 5 dnů položenou otázku? Má toho moc?

Před pěti dny jsem položil Adminovi vnitřní poštou jednoduchou otázku – Když si rozkliknu Můj profil tak mi v tabulce Moje aktivity ukáže tabulka 41 odpovědí ale když rozkliknu Moje odpovědi tak jich napočítám jen 39 , (před pěti dny nižší počet – není podstatné ) podstatné je že se rozchází počet v tabulce a v odpovědích , a ptám se proč ?
Zajimavé že se počet rozchází již teď na začátku , no víckrát už to počítat nebudu .

Nejste sám, u každého odpovídajícího uživatele je rozdíl mezi body v žebříčku a v profilu. Někdy v minulosti to admin vysvětloval.

V měsíčním žebříčku se dny posouvají, je to 30 dní od každého nového dne, u profilu je to průběžně. Je to jen matematika.

Je to tak důležité?

Nejlepší odpověď
Drap

Ptáš se dobře, ale na špatném místě. Admin ti odpoví až bude chtít, nebo neodpoví. Záleží pouze na něm.

Další odpovědi
johana 56

„Trpělivost růže přináší“, třeba se ještě ozve.

Co se týče nesrovnalostí u odpovědí, přestaňte je raději sledovat, dvě nestojí za zbytečné stresování. Berte virtuální svět s nadhledem a místo počítání příspěvků, palečků nebo hvězdiček raději vnímejte vše příjemné a krásné v tom skutečném.
Pokud se jednotlivá odpověď nelíbí, o jejím nahlášení nikdo informován.
Za pár let můžete zjistit rozdíly daleko vyšší. V pozici odpovídajícího máte smůlu v tom, že pokud je odstraněna celá otázka s vašim příspěvkem, dostane oznámení pouze tazatel.
S každou smazanou otázkou zde prakticky mizí i desítky odpovědí, aniž by jejich autoři věděli proč…

sesednizkola

Žiješ v krásném světě plném hezkých starostí. Podle textu si netroufám říct, jestli teprve čekáš na první občanku nebo ti už před x lety začal život (a ten přeci začíná v padesáti a jak se říká starý člověk dětinští :) )

Zkusil bych admina zaurgovat a pohrozit případným odchodem ze stránek nebo alespoň tím, že na týden přestaneš dávat hvězdičky.

dubraro

I admin může mít dovolenou.