Problem se svickama

zapalim a udela se dulek,knot se zaleje voskem no a nehori.Nebo kdyz hori,tak opet uvnitr a plaminek neni videt.Jakou teda kvalitu mam koupit?Dekuji P.S A u tech vonavych se zadna vune neline,poze pri zapaleni.Mate zkusennosti?
Doplňuji:
Mila BEAES to je v poradku,diky za radu.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano na trhu je nepřeberné množství svíček, doporučuji nekupovat výrobu z Číny, jen České. Velmi dobré jsou od fy.Krejčí…opravdu dlouho a pěkně hoří, jsou kvalitní. Dobré je nekupovat v supermarketech a levných obchodech, dobré budou mít i na Pohřebním, tam mají vždy dobré ceny i kvalitu, neuražte se, je to obchod, jako každý jiný.

Další odpovědi
Lucimia

Pokud zapálíte šírší svíčku než jsou 2 cm, tak svíčku už nesmíte zhasínat. Jinak právě dochází k tomu ďůlku… Taky už to mám vypozorované. Proto už kupuji jenom ty uzské svíčky 2 cm.