Problém se stanovami občanského sdružení…

Dobrý den. Jmenuji se Petr Berka. A potřeboval bych poradit ohledně stanov. Jsem vedoucí a zároveň zakladatel sdružení historického šermu. Teď nastal ten problém, že se členové, ktery jsem tam já sám přibral, znaží o vedení spolku jako že to v poctatě založili oni. Chtěl bych jestli byste mi mohli nějak poradit, jak by měla vypadat změna stanov, tak aby vyhovovaly jak členům sdružení tak mě. Děkuji

Odpovědi
Toruk

Tak anonym Petr Berka se obrací o radu 🙂 To sám nevymyslíš 🙂
Peťo, tady jde o to: doufám, že jsi předsedou sdružení; a za druhé by bylo ideální, kdybys měl na své straně většinu formálních členů sdružení. Pak byste s těmi co tě podporují (a přehlasují rebely) mohli upravit stanovy tak jak je třeba.
Proces neznám… snad poradí standa.