Pomelo74

Problém se stahováním na ulož to.Nejede zvuk

Už asi po šesté jsem si na uložto stáhla film.Pokaždé jiný odkaz.Lidi píšou ,že jim to jede,ale já když si ho pustím ,nejede zvuk.Jen u tohoto filmu.Nevíte proč?
Doplňuji:
zkusila se KMPlayer a jede to!! Že mě to nenapadlo dřív :)

Nejlepší odpověď
www

Může se stát, že ti stažené věci nepodporuje tvůj přehrávač, mohou být ale také poškozené.
Vyzkoušej VLCmediaPlayer, ten přehraje téměř vše. Najdeš ho zdarma a česky třeba na Stahuj.cz.
Poškozený soubor je ale potřeba stáhnout jinde, ten nepřehraje jen tak nic.
Doplňuji:
No vidíš, že to jde 😉. KMP je taky dobrej!
Zkušenost