neli13

Myslíte, že to může být problém se spojkou?

Dobrý den,
chtel bych se zeptat na něco ohledně spojky. Mam Roomstera 1,4 TDi, rozvody novy, podle servisu v super kondici, najeto cca 170 tisic. Kdyz se ale rozjizdim na jednicku, mam problem s divnym zvukem. Spojka zabira nahore a myslim si, ze neprokluzuje. Ale kdyz pri rozjezdu spojku podrzim v urcite poloze, jakoby zacne skripat v motoru. Takovy skripajici vrzajici zvuk. Pocitove, jako by se auto dusilo nebo nevim, jak to nazvat. Ale jde jde jen o urcitou polohu. V jinych prevodnich stupnich to nedela. Nevim si s tim moc rady. Nenapada vas neco? (pardon, pisu z tabletu)

Odpovědi
cochee

Když je podle servisu v super kondici, tak tam s ním zajeď a ukaž jim, že není.