Problém s vypalováním

Vypálil jsem Dvd /Verbatim – / se 4 soubory.. v domácím kině /Panasonic / mě 1 film /avi / nehraje ale v pc hraje vše..kde mám hledat problém? kontrola dvd po vypalování mě napsala že vypálení proběhlo úspěšně.

Odpovědi
alexandra

Mě se to stává taky,ale problém asi neodstraníte.Filmy mají různé formáty a ten film,který Vám nehrál,tak má zrovna nějaký formát,který ten Váš Panasonic nepodporuje. Takže v počítači Vám to hraje normálně.A navíc zrovna takové lepší značky toho přehrají míň,než nějaké obyč.přehrávače. Zkuste ten film přehrát u někoho jiného,na jiném DVD,které podporuje formát DivX,a pokud to bude hrát jinde,tak je to problém toho Panasonicu,že neumí vše přehrát.